papağanımın papağanı oldum:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan

New member
valla herkez papağanını 2 ayda eğitiyor . biz 2 sene önce bir çift sultan papağanı almış tık .alışsın die 2 sene beklettim bakımını yaptım.sıra itaate geldi fakat denemeler başarısız bana alışkın biliyorum çünkü onunla ilgilenmediğim zaman basbas bağırıyo yaklaşıyom dibine geliyom tın normal karşılıyo:gulumseme:ötüşüyoz birlikte .elimden yemde yiyo (çekirdek)ama ele gelmiyo:dodgy:salıyorum biraz dolaşıyo yem veriyom yiyo.ama ben ona dokanmıyacam hareketleriyle belitiyo .ama o bana konuyo gagalıyo seviyo.sanki insanda beni seviyo:blank:bana yardım edin:angel:

sagocusero

New member
Cvp: papağanımın papağanı oldum:D

aynen öyle 1 de ayna varsa onuda kaldırın yani saldıgınızda bile kendini görmesin gerekiyorsa odada salıyorsanız ordada ayna olmasın. [Konu başlıgına bittim ] 1 de kuş yabani ondandır bazı kuşlar [ benim hepsi öyle oldu ins. bu farklı olur :) ] gelio omzuma konuo kulagımı ısırıo başıma çıkıo saçımla oynuo ama elimi uzatıgım an pırrr :D kuş yok oluo :) sinirime giido kendini sevdirmio :) seninkide o kuşlardan ola bilir..

furkan

New member

biz ilk tek almıştık papağanı acayip vahşiydi.sonra papağancıya danıştım.bu çifti önerdi 1 yaşında alışık bide yavruları olcak die kazıkladı bizi.2 senedir yavru olcak die bekliyom.dediim gibi papağanımınb papağanı oldum.isimleri erkeğin al yanak dişi ise tüylü düğme:gulumseme:

sagocusero

New member

yavru olmasını istiyorsan kızıştırıcı şeyler var :) onlaradn ver %50 yavru olur %50 ise anlaşmaya bakar. çiftler biri 1 digeri 5 yaşında ise çiftleşmio her halde ben öyle biliyorm .. hiç olmadı ayrı kafeslere koy. kızıştırıcı şeyleri ver.. [ keten tohumu , keçi boynuzu ezilmiş ama aktarlarda satiliyor her halde , yumurta maması , sadece yumurtaın beyazı Vs. Vs. ] kafesleri ayrı ayrı koy ama yakınlaştır bir birlerini istesinler.. ve sonunda büyük buluşma günü gelsin. ondan sonra . kesin çiftleşirler.. 1 sorun yoksa kuşlarda :) [sen yinede Kunal87 ye özelden msj at veya konuya katılırsa o ço kdaha bilinçli ben çok iyi deilim bilgilendiriyim ]

furkan

New member

valla çok rahat çiftleşiyolar şahit oldum:gulumseme:hemde bir çok defa:gulumseme:

mahir

New member

dal darıyı denedinmi hiç ele alıştırmak için çünkü uzun bi süre olmuş senden korkmazsa bi kaç sevdiği yiyecek ile belki eline alışır ( şahsi fikrim )

sagocusero

New member

" ve sonunda büyük buluşma günü gelsin. ondan sonra . kesin çiftleşirler.. 1 sorun yoksa kuşlarda " :) dikaktli okuu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...