Papağanım sesli şekilde hapşırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukbas77

New member
Arkadaşlar papağanım az önce sesli şekilde hapşırdı.Normalde böyle hapşırmıyordu.Korna gibi sesler çıktı hapşırırken.Ama tüylerini karıştırdıktan sonra şu ana kadar hep tüylerini karıştırdıktan sonra hapşırıyordu ama bu sefer sesli hapşırdı.Sizce bir hastalığı olabilir mi:huh:

Hülya

New member
Cvp: Papağanım sesli şekilde hapşırdı.

farukbas77' Alıntı:
Arkadaşlar papağanım az önce sesli şekilde hapşırdı.Normalde böyle hapşırmıyordu.Korna gibi sesler çıktı hapşırırken.Ama tüylerini karıştırdıktan sonra şu ana kadar hep tüylerini karıştırdıktan sonra hapşırıyordu ama bu sefer sesli hapşırdı.Sizce bir hastalığı olabilir mi:huh:
Başka belirti var mı burnunda akıntı falan..Kuşu gözlem altında tut bence sorun yoktur tüylerden hapşuruyordur.İnşallah hastalık değildir.

safaxx

New member
Cvp: Papağanım sesli şekilde hapşırdı.

yeni bir konu açmak istemedim yanlış yaptıysamda affola.bende cumartesı gunu bı sultan aldım daha ufak yas almamıstır.alırken bı burnunun bır delıgınde tek muhabbet yem kadar bırsey vardı hafıften gıgıklıyor gıbıydı.ama oyle bı ıstırkı baska sultanlara bakamadım gozumun ıcıne ıcıne baktı resmen.kusu ıkı gun ızledım gayet hareketlıydı bu dedıklerıme nazaran.kendınıde temızlıyordu yem yemesıne denk geldım hep ayrıca.sultancıgı eve getırdım.evımız sobalı malesef sobalı odada sobadan uzak bı kısma koydum ama sanırım o kısımda usuttu bıraz soguk aldı gunduzdende.neyse durumu bıraz ılerleyınce kendı odama aldım burnunun delıgındekı guzel bır sekılde tutarak ıgne yardımıyla cıkarttım.ancak burun akıntısı vardı.bu akıntı burnunun delıklerını tıkadı.hafıf gıgıklıyor demıstım o arttı.sımdı ufonun karsısında duruyor.daha ıyı gıbı ayrıca vıtaform verıyorum.kafesın temızlıgıne ve suyunuda duzenlı degıstırıyorum.baska ne yapabılırım.sız degerlı sultan severlerdende fıkır almak ıstedm yınede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...