papağanım kafes dışında ne kadar durmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
ben bi salınca 2-3 saat koymuyodum ama öyle olmuyomuş :D linkte video var dinlemk isteyen olur diye paylaştım

http://www.uzmantv.com/papaganimizi-kafes-disina-cikarmamiz-dogru-mu

farukbas77

New member
Cvp: papağanım kafes dışında ne kadar durmalı

Bu vdeoyu ben seyretmiştim 1 saat kadar tutulması gerekiyor yoksa evin patronu benim dercesine tavırlar gösteriyor ve agresifleşiyormuş.

Hülya

New member

Valla her kuş için geçerli değildir bence :) benim Cango hep dışarda canı istediğinde gidiyor kafese su içiyor yem yiyor sonra tekrar çıkıyor gece kapatacağım zaman elimi uzatıyorum çık diyorum ve sonra kafesin kapısına götürüyorum içeri diyorum direk kafese giriyor...Cango hep özgür ama patron olma hevesinde değil :)

Hülya

New member

dışarı çıkmak için bağırmıyor kafesin kapısına yakın olan tüneğe geçip bana bakıyor :) dediğim gibi de zaten genelde açık kapanmaz ben evde olduğum sürece yatacağımız zaman kapatıyorum kafese..

farukbas77

New member

Yani bir yere gideceğiniz zaman emanet ettiğinizde emaneti verdiğiniz kişileri rahatsız etmiyor çok şanslısınız.

Hülya

New member

Ben evde olmadığım zamanlarda anneme de eziyet etmiyor :) çok şanslıyım haklısın Cango muhteşem bir sultan çok akıllı.

sevdeulker

New member

Cango'ya bayıldım ya fotoğrafı da çok hoş :D 1 saat deniyor ama biz sürekli kafesi açık tutuyoruz isterlerse çıkıp istedikleri yerde duruyolar acıkırlarsa tekrar içeri giriyolar gece yatarken de sadece kafese girmelerini sağlıyorum kapatmıyorum çünkü biri kafesin üstünde biri eşiğinde uyumayı seviyor :F:

sevdeulker

New member

Tabi ki pisliyorlar maalesef ama kafeste ya da dışarıda fark etmiyor ikisini de temizlemek zorunda kalıyoruz nasılsa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...