papağanım erkek mi ve kaç yaşında?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeynep

New member
http://www.izlesene.com/video/sultan-papagani-otusu/4947953

arkadaşlar şu ötüşten bakabilir misiniz? kaç aylık ve erkek kesin dimi?? erkek gerçi emin gibiyim de yine bi sormakta fayda var. bu arada videonun sesi baya kısık, yüksek sesle dinlerseniz anca duyarsınız

teşekkürler

not: konuyu yanlış yere açmışım, mod.lar taşıyabilirse sevinirim, kusra bakmayın

Kunal87

New member
Cvp: papağanım erkek mi ve kaç yaşında?

Merhaba
Bukadar uzaktan yaş tahmini yapmam fakat kesin erkek. Ve bu ötüş yavru ve ergen arasındaki ötüştür tahminime göre 6 7 aylıktır

Zeynep

New member

evet o zaman petshop beni keklememiş:)) 2 ay oldu alalı 4 aylıktır tahminen demişlerdi. çok sevindim teşekkürler

farukbas77

New member

Pet shoplara fazla güvenmeyin.Siz erkek istereseniz erkek oluyor dişi isterseniz dişi oluyor.Size 1 yaşındaki bir sultanı 5 aylık deyip satabilir.(üzerinize alınmayın ben bunu ilk defa alıp ve kuşlar hakkında hiç bilgisi olmayanlar için söylüyorum.Eğer öyle birileri varsa hakaret olarak algılamasın.)

sagocusero

New member

farukbas77' Alıntı:
Pet shoplara fazla güvenmeyin.Siz erkek istereseniz erkek oluyor dişi isterseniz dişi oluyor.Size 1 yaşındaki bir sultanı 5 aylık deyip satabilir.(üzerinize alınmayın ben bunu ilk defa alıp ve kuşlar hakkında hiç bilgisi olmayanlar için söylüyorum.Eğer öyle birileri varsa hakaret olarak algılamasın.)
aynen öyle katılyıorum [ çok güzel bir erkek ] :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...