Papağanım elden yem yemeye başladı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugrahan

New member
Arkadaşlar,kuşuma daldarı aldım ve tereddütsüz elimden yemeye başladı,2 gün oldu beni görünce hemen yüzünü dönüyo daldarı bekliyo. kafeste çok yiyo diye kafesten aldım.daldarını elime ne kadar çok yaklaştırırsam yaklaştıriyim tereddütsüz yiyor elimden.bundan sonra hangi aşamayı uygulicam?nasıl elime gelicek...?

Kunal87

New member
Cvp: elden yem yemeye başladı...

Yavaş yavaş ayaklarına dokunmaya başlayın acele etmeyin bayagı bir süre elinizden yedirin.

uncheedah

New member

walla ben bi türlü bu aşamayı geçemedim şimdiye bu ilgi alakayı dinazora göstersem evcilleşirdi :D bende ne yapcağımı bilemiyorum :s

serkan1

New member
  elden yem yemeye başladı...

bende dal darı veriyorum severek kabul ediyo yiyo elimi yaklaştırınca ya kaçıyo yada birden tıssss tısss ısırma çabasına giriyo kereta :)

uncheedah

New member

tıslayınca elini çekme ama ani harekette yapma kafese elini sok beklet yarım saat bi saat ama çok yaklaşıp korkutma sadece elinden bi zarar gelmiceğini anlasın ben öyle yaptım elime yem yeme ye çıkıo ama öteki aşamalara geçemedik :D

serkan1

New member
  elden yem yemeye başladı...

öle yapıyorum zaten yaklatırıyorum baya duruyo ayağına dokundum bi kaç kezde kanatlarına elledim onun ötesine geçemedk zamana ihtiyacı var galiba bizimkinin

bugrahan

New member

Kunal87' Alıntı:
Yavaş yavaş ayaklarına dokunmaya başlayın acele etmeyin bayagı bir süre elinizden yedirin.
Kemal abi,kuşum elimden yemeye bayağı alıştı.elimden yerken kafasına dokunuyorum sesini etmiyor ve yemeye devam ediyor.ama ayağa dokununca hemen kapıyor parmağımı.ayaktan hassas bizimki her yerine dokunduruyor,ayağına hayatta dokundurmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...