Neyapmam gerkiyor lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semih

New member
merhaba arkadaslar bana bı çift sultan papağanı hediye geldi 2 sefer yarvursu alınmıs cinsıyetı garanti bana geleli 20 gun oldu yuvalıga hiç girmiyorlar lgilenmıyorlar bıle son bı kac gundur erkek dişiyi arada dövüyor arada tuylerını oksuyor ne yaptığı bellideğil çifleşmeye baslayınca yuvalıkla ılgılenırlermi yoksa erkeği değiştireyim mi yardımcı olursanız sevınırm (bana gelmeden 2 gün once çifleşiyor lardı ve erkek yuvaya giriyordu.)

mahir

New member
Cvp: Neyapmam gerkiyor lütfen yardım

eğer bunlardan yavru alınmışsa değiştirmeyin sultan papağanlarına eş tutturması zordur yeni ortamlarına ve yeni evlerine alışmaları için birazdaha zaman verin onlar yuva girer ve yavru alırsınız siz onları hiç rahatsız etmeyins adece yem ve su ihtiyaçlarını giderin yeter

semih

New member

arkadasımda ıken yuvalıklarında kum vardı ben talaş koydum onun etkısı olabılırmi

farukbas77

New member

Belki olabilir.Ama yeni ortama girdiklerindendir büyük ihtimal.Ne de olsa siz onlara bir yabancısınız şu anda zamanla alışacaklardır.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Bu İşler Aceleye Gelmez Sabredip Bekliceksiniz Onlar Hazır Olduklarında Yaparlar.. Siz Beslenmelerine bakımlarına dikkat edin geresini Sabredip Onlara Bırakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...