Monk Papağanı

Alperen8

New member
Cvp: Monk Papağanı

Bende yaza doğru monk papaganı alacağım muhteşem papağanlar.Onunda eğitimi diğer kücuk papağanlarla aynı.Ben size şoyle özetleyim.Elinize çekirdek alın kuşun kafesinin içine sokun elinizi onu zorlamayın o elinize yavaşca yaklsık yiyecektir çekirdegi.Bunu günde 4 defa 15 dk lik seanslarla yapın(15 dk eğitim verin sonra 5 dk kus donlensin sonra tekrar devam edin)Elinizden ne zamana kadar korkmassa(yani elinizi kafes sokunca ürkmesse o zaman parmağa çıkarma eğitimine geçebilirsiniz)Parmağada soyle çıkaracağız ayak ve karının tam ortasindaki yere parmağını uzat.Bunuda yaklaşık 2 hafta sonra alışır onu sana korkutma.Bileziğinin üzerinde yazanları atarsan sana söyleyebilirim yasinı.Birde rica etmsem kaç tl ye ve nerden aldığinızı söylermisniz?

Alperen8

New member
Cvp: Monk Papağanı

Sabırsızlanmayın gün geçtikçe aradaki farkı anlayacaksınız.Ben sultanımda ilk gün elime gelmesini tam 30 dk bekledim ikinci gün 20 böyle gün geçtikçe alışacak.Bende sanalpet sitesini aramaya çalıştım fakat numarayı bulamadim siz nasıl buldunuz?Ben petshopla konuştum aslında ama internettende alabilirim siz bana detyalı bilgi ve o sitenin numarasını verirmisniz.Ama bunları özleden atın