MİÇO elime geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukbas77

New member
Arkadaşlar papağanım MİÇO elime geliyor.4-5 gün önce yemle elime doğru gelmesini sağlayarak başladım.Bugün yem vermeden gel diyerek elime gelmesini bekledim ve geldi.1 haftada alıştırdığım ikinci kuş olmadı ama arada sadece 1 hafta daha oynama oldu 2. haftasında elime tamamen alıştırdım ve öpmeme de izin veriyor.Bu sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.Darısı yeni sultan sahibi olanların başına:F:

bugrahan

New member
Cvp: MİÇO elime geliyor

çok güzel gelişmeler:D..bende senin gibi eğitimi ilerlettim ..artık benimki saçımı kemiriyor..ben istesem de inmiyor...ve tebrikler en zor bölümü aşmışsın zaten:)..bu şekilde devam et..iyice alışınca parmağına alır odaları gezdirirsin:D

bugrahan

New member

hayır ben kafese koyacağım zaman parmağımı uzatıyorum..elime çıkıyor ve tüneğine koyup kapsını kapatıyorum..hatta kafese uçma eğitimi de verdim..odanın öbür ucunda olsa bile komutumla kfesine uçuyor ve içeri giriyor.(ama bazen muhabbetlerin kafesiyle kendi kafesini karıştırıyor:D)..dışarıda kaldığı süre ise değişiyor..kimi zaman 30 dk..kimi zaman 1 saat..kimi zaman 15 dk...zaten dışarıda kaldığı süreçte üzerimde dolaşıyor..bide dışarda 1,30 saatten fazla bırakma..

farukbas77

New member

teşekkürler.Çünkü takas yapmadan önceki papağanım boncuk beni rahat bırakmıyordu dışarı çıkmak için çığlık atıyordu üstünü kapatmama rağmen hala devam ediyordu.Çıldırtıyordu adeta :D Bende hiç değilse böyle tek kalıp sıkılacağına ve beni de rahatsız edeceğine hiç değilse onu iyi besleyecek ve onu eşleştirecek birine vereyim dedim.Uygun kişi de Görkem abiymiş onunla takası yaptım boncuk da bende rahat ettim:D

bugrahan

New member

güzel düşünmüşsünüz..eğitimi ilerletirsen ve dışarıda tereddütsüz eline çıkmasını sağlarsan elinden indiremezsin..kulağını,saçını,tişörtünü her yerini kemirir..beraber mutlu mesut yaşarsınız :D

gorkem87

New member

farukbas77' Alıntı:
teşekkürler.Çünkü takas yapmadan önceki papağanım boncuk beni rahat bırakmıyordu dışarı çıkmak için çığlık atıyordu üstünü kapatmama rağmen hala devam ediyordu.Çıldırtıyordu adeta :D Bende hiç değilse böyle tek kalıp sıkılacağına ve beni de rahatsız edeceğine hiç değilse onu iyi besleyecek ve onu eşleştirecek birine vereyim dedim.Uygun kişi de Görkem abiymiş onunla takası yaptım boncuk da bende rahat ettim:D
bende çok memnunum yavruşları bekliyorum. büyük olanlar yumurtladı bugün yarında boncuk yumurtlar :)[hr]
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LGAGSKelqsc[/video]

farukbas77

New member

Evet olabilir.(bu arada görkem abi bu yazdığım yorumu sana bir hakaret olarak algılmazsın inşallah.Eğer öyle algıladıysanda özür dilerim yorumumdan dolayı.

gorkem87

New member

farukbas77' Alıntı:
Evet olabilir.(bu arada görkem abi bu yazdığım yorumu sana bir hakaret olarak algılmazsın inşallah.Eğer öyle algıladıysanda özür dilerim yorumumdan dolayı.
yok yok faruk yaptığın tespit doğruydu üzerime alınıcağım bişey yok. ilk günler çok sessiz ele falan geliyordu eş tuttuktan sonra hem erkek te hem dişide acayip değişme oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...