Megabacteri İlacını Ücretsiz Vereceğim

kuralkan

New member
Değerli hayvan severler. çok uzatmadan hemen konuya gireceğim. Çok sevdiğim sultan papağanıma eş almıştım. meğerse Suriye'den gelen kuş cinselerindenmiş ve benim kuşuma öyle b ir mantar bulaştır ki ben bugüne kadar ne böyle birşey duydum ne de gördüm. Veterinerler kuşçular flucan mantar ilaçları fungus ilaçları derken hiç bir ilaç işe yaramadı.

Amfoterisin etken maddesinin maddesinin insan formunu buldum mucize eseri, ama onu kullandıktan sonra hastalık 1 ay sonra geri geliyordu. Ancak bana Amerika'dan bu ilacı getirtme de zaman kazandırdı.

İnternet te de fiyatını görebileceğiniz gibi bu ilacın Amerika'da dahi 130 dolar civarında. Ama bu ilacı getirtmeniz için buradaki Veteriner reçete yazmalı ve Amerika'ya İngilizce olarak gönderilmeli. posta kargo gümrük vs derken 2500 TL ye mal olmuştu bana. Ben bu iki kutu ilacı bedava vereceğim. Benim kuşum 10 günde iyileşti ve 1 yıl hiç ilaç vermedim. Hastalık tamamen geçti. Labratuar'da kuşun dışkısından megabacteri denen lanet hastalık bulaştığını öğrenince delirmiştim.

Ama ne yazık ki çok sevdiğim sultan papağanı oğlum bir vesileyle evden kaçtı. kim bilir nerededir şimdi bilmiyorum.

Gerçekten ihtiyacı olan bana ulaşsın. mega.wolt@hotmail.com

20190621_002420.jpg

Bu ilaç her türlü mantar ve fungus hastalığına çok etkili. kesinlikle geçiyor. Kullanma talimatı İngilizce bilmeyen olursa ben yardımcı olurum. Saede tek ricam inatçı ve geçmeyen mantar hastası kuşu olan arkadaşlar istesin. Yani ihtiyacı olan istesin.

SizdenBiri

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
merhaba sizden bi kaç konu önce bi konu açmıştım mantar şüphesi ile ilgili göz atabilir misiniz rica etsem. bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

kuralkan

New member
İki konu üst üste yazmak yasakmı bilmiyorum. Yasaksa şimdiden özür dilerim. SizdenBiri isimli arkadaşa istinaden diyebilirimki fotoğrafta çok ayrıntı göremedim ama ama flucanın kapsül değilde hatta daha fungus için krem yada pomadı tavsiye ederim. çünki benim verdiğim mantar ilacı iç hastalık ve dokuya sirayet etmiş vücut sıvılarına bulaşmış mantar enfeksiyonu için. senin kuşunda dış mantar gibi bir izlenim aldım.

Sadece şunu söyleyeyim. İşini iyi yapan veterinerlere bi diyeceğim yok ama Bu ülkede kuş üzerine iyi anlayan hekim yok ne yazıkki. olsada çok para istiyorlar ve sürekli bağlıyorlar

SizdenBiri

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
İki konu üst üste yazmak yasakmı bilmiyorum. Yasaksa şimdiden özür dilerim. SizdenBiri isimli arkadaşa istinaden diyebilirimki fotoğrafta çok ayrıntı göremedim ama ama flucanın kapsül değilde hatta daha fungus için krem yada pomadı tavsiye ederim. çünki benim verdiğim mantar ilacı iç hastalık ve dokuya sirayet etmiş vücut sıvılarına bulaşmış mantar enfeksiyonu için. senin kuşunda dış mantar gibi bir izlenim aldım.

Sadece şunu söyleyeyim. İşini iyi yapan veterinerlere bi diyeceğim yok ama Bu ülkede kuş üzerine iyi anlayan hekim yok ne yazıkki. olsada çok para istiyorlar ve sürekli bağlıyorlar
Haklısınız veteriner araştırması yaparken işinde gayet başarılı 2 klinikten birine götürdüm biraz pahalı dediğiniz gibi ama işinde iyi olduğu için tercih ettim açıkçası. teşekkür ederim ilginiz için. size de geçmiş olsun umarım kuşunuz iyidir her neredeyse :(

Melodi

New member
Çok üzüldüm kuşunuzun kaçtigina :( benimde 10 gün önce 40 günlük yavrum kaçtı çok üzücü gerçekten.