Limonun benimle ilk diyalogu

Sckn10

New member
Cvp: Limonun benimle ilk diyalogu

Yeni mi aldınız ?
Bende ilk aldığımda kuşlar kafesin dibinde bi sağa bi sola gidiyorlardı. Kalabalık ortamdan alıp yalnız bırakınca arkadaşlarını arıyorlar sanırım. Kuşunuzda öyle bir arayış içinde gibi.

LimonluKek

New member

Pazartesi gunu aldim yanliz kaldığında uyuyor çok yanliz birakmiyorum 10 dk da 5 dk da bir gidip konuşuyorum şimdi uyuyor :angel: kedim de uyudu ikiside çok yoruldular sizdilar

Sckn10

New member

LimonluKek' Alıntı:
Pazartesi gunu aldim yanliz kaldığında uyuyor çok yanliz birakmiyorum 10 dk da 5 dk da bir gidip konuşuyorum şimdi uyuyor :angel: kedim de uyudu ikiside çok yoruldular sizdilar
Daha çok yeni, bi süre rahat bırakın bence etrafı görsün tanısın. Saldığınızda da bir yerlere çarpıp kendisine zarar verebilir.

LimonluKek

New member

Ilk saldigimda evet vurdu kendini duvara sonra gitti kafese oturdu merdivenine yerlerde yürüdü laminant olunca ses çıktı havasıyla ses yapmaya başladı girmek istemedi kafese başta sonra kendiliğinden girdi uykusu gelince:angel:

erdiynl

New member

1 ay sonra da salsan 1 yil sonra da salsan kus yine saga sola carpar. sizin kus alismis duruyo ortama bol bol salin zorlada iceri sokmayın. kisa surede alisir size.

darkzazo

New member

gayet neşeli sağlıklı bir kuş ama ötüşünden dişiye benziyor
siz oğlum diye hitap ettiniz ya da ben yanıldım