Kuşum Garipleşti :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

z1rzOp

New member
kuşumu alalı 10 gün falan oldu. ara sıra kafesin tellerine tutunup ağaçkakan gibi tele seri bi şekilde kafa atıyor ve çok güzel, nağmeli ötüşler yapıyor, korkuyorum :D

Cvp: Kuşum Garipleşti :D

Kuşunuz kur ötüşleri yapmaya başlamış kızışmış bir erkek. İmkanınız var ise ona güzel bir dişi eş alın. Torunlarınız olsun.

z1rzOp

New member

@yakamoz33 zaten 2-3 gündür dışarı çıkarıyorum. kafama omzuma falan gelip konuyor:f04: ama ele gelme konusunda hala çekingen:nasil: sadece elimden yem yiyeceği zaman sokuluyor elime:)

@Eleman bende 1 eş almak istiyorum ama henüz bana tam alışmadı. biraz daha ısınsın bana, öyle alayım diyorum eşi :rolleyes:

z1rzOp

New member

evden aldım ama yavru değil 1,5 yaşında. eski sahibi eğitimiyle pek ilgilenmemiş konuşamıyor bile :(

camkusum

New member

bence arrtık konuşmaz.keşke yavru alsaydınız ama evden almanız iyi olmuş...bekle 4 ay daha sonra eş al...

z1rzOp

New member

hem kafes içinden hem kafes dışından yem veriyorum. o konuda sıkıntı yok. ama elimden korkuyor. elimi kaldırıp çağırdığımda bana doğru uçuyor ama elime konmuyor, ya omzuma ya kafama konuyor :) gerçi 10 günde iyi ilerlettik ilişkiyi bu kadarına da şükür:) bide ben odadan çıktığımda arkamdan çok feci bağırıyor :) bak yine telleri kafalamaya başladı :)

Elinizle yakalamama ve zorlamama konusunda başarılı olursanız elinize de alışacaktır. Eliniz ona mamalar veren iyi bir dost olursa sorun yok avcunuzda bile uyur. Ama onu yakalayan bir araç olduğunu anladığı anda ısırmaktan ve kaçmaktan vaz geçmeyecektir.

z1rzOp

New member

ben kesinlikle zorlamıyorum ama eski sahibi sanırım zorlamış. elle ilgili kötü anıları olduğunu düşünüyorum :)

Sultanların en güzel yanı, kötü anıları unutabilme yetenekleridir. Unutması için zaman tanıyın bu sırada doğru eğitimle ilerleyin sorun kalmayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...