kuş kumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: kuş kumu

O İhtiyacı kadar yer zaten ..Cok az yiyolar genelde ..Zorla yedirmenin bi anlamı yok ama arada bir yumurta mamasına katabilirsinin.

dün kuş kumu kalamar kemiği aldım gaga taşı fotoğraftaki gibi yoktu başka vardı o yüzden güvenipte almadım ama kumundada söylediğiniz marka yoktu Quik die bi marka vardı ellerinde aldım ama bilenlere danışmadan kullanmak istemedim bu markayı kullanıyım mı

Hülya

New member

serdar73mavi' Alıntı:
dün kuş kumu kalamar kemiği aldım gaga taşı fotoğraftaki gibi yoktu başka vardı o yüzden güvenipte almadım ama kumundada söylediğiniz marka yoktu Quik die bi marka vardı ellerinde aldım ama bilenlere danışmadan kullanmak istemedim bu markayı kullanıyım mı
Kullanabilirsin o markada güzeldir :gulumseme:

SyraX

New member

Benim Paşam da kuş kumu yemiyordu . Gelgelelim yem verirken üstüne serpiştirdim birkaç kez . Tadına baktı . Diğer yemliğinde kuş kumu dolu zaten . 3-4 gündür yem veya çekirdek yemeden önce kendi gidip kuş kumu yiyor biraz . Alışıyorlar zaman geçtikçe :)

ßiLaL

New member

yemeyenler için yumurta mamasına da katılıp verılebılır ama zaten sureklı yedıklerı bırsey degıl eger tuneklı bır yem kabına koyarsanız tunegınde dururken bır ıkı tane alma ıhtımalı vardır

Hülya

New member

serdar73mavi' Alıntı:
aldığım kuş kumu paketinin üstünde yazıyodu epey faydalıymış inşallah alışırda sağlıklı olur oğlum
Zamanla alışır Erdinç Bey yorumunda belirtmiş belki faydası olur :gulumseme:

SyraX' Alıntı:
Benim Paşam da kuş kumu yemiyordu . Gelgelelim yem verirken üstüne serpiştirdim birkaç kez . Tadına baktı . Diğer yemliğinde kuş kumu dolu zaten . 3-4 gündür yem veya çekirdek yemeden önce kendi gidip kuş kumu yiyor biraz . Alışıyorlar zaman geçtikçe :)

I.Alp

New member

Ben hiç kuş kumu kullanmadım.İri ve orta yapılı hayvanlarıma kırmızı,kalıntısız,temiz toprak koyardım kafeslerine onları yerlerdi.Ama riskliydi tabi enfeksiyon kapma açısından, bişey olmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...