Kuluçkada Yumurta Kontrolü

Bestami65

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Arkadaşlar sultanlarım 20gün önce ilk dolu yumurtalarını verdiler 4 gün sonrasında 2.si geldi o da dolu, başka yumurta yok şuan birisi 20 biriside 16 günlük ama henüz ötme sesi felan duymadım iki yumurtanın içindede hareketlilik vardı artık ilk yumurtada hafif damarlanma ama bazı yerlerinde kalınlaşma var gibi ve o yerler hareket ediyor bi canlı değilde damar hareket ediyor gibi (hava boşluğuda genişledi )ve dıştan ince ince çatlaklar oluşmaya başlamış) hiçbişey anlayamadım yumurtadan (2.yumurtada yavrunun hareketi belli oluyor içinde bir canlı belli yani) acaba ilk yumurta içinde gelişmedimi bi mutasyonmu geçirdi noldu ötme seside gelmedi daha önce yumurtadan yavru çıkarmışlığım var kabuğu kalındı diye bundan ses gelmeyince onuda yapamıyorum açıkçası içinden nasıl bişey çıkacak onuda anlamadım normalde çıkması gerekiyordu sizlerde en fazla kaç gün sürdü yumurtadan çıkış yumurtasında böyle hatalar yaşayan oldumu benmi yanlış görüyorum acaba

Bestami65

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Kuluçka yatmayı bıraktılar normalde dişi gece girerdi ne yaptıysam girmedi şuan oda 30c felan hava sıcak nemde yüksek sebebi nedir acaba sıcaklığın yeteceğini düşünüp o yüzdenmi bıraktı yavrular ölür mü?