Kotu goruntu ­čś»­čś»

zesshine

New member
Merhaba arkada┼člar k─▒z─▒m─▒n hareketleri ├╝zerine erkek pied ald─▒m ama bugun arka k─▒sm─▒nda pek k├Ât├╝ bi g├Âr├╝nt├╝ g├Ârd├╝m acaba bu nedir a├ž─▒k├žas─▒ ├žok midem buland─▒ ilk defa b├Âyle bir ┼čey g├Âr├╝yorum benim k─▒z─▒mda b├Âyle bir ┼čey hi├ž g├Ârmedim
Screenshot_2018-09-10-11-51-17.png

Alpdna

Administrator
Y├Ânetici
Ya┼č
32
Evcil Hayvan─▒n─▒z
Sultan Papa─čan─▒, Monk Papa─čan─▒, Di─čer Evcil Hayvanlar
t├╝yleri mi d├Âk├╝lm├╝┼č? foto─čraftan tam anlayamad─▒m.

Flakel

New member
Benimkininde kanat alt─▒ b├Âyle s─▒caktan yolmu┼čtu sonra bidaha c─▒kmad─▒ t├╝─č ama hastal─▒k oldugunu sanm─▒yorum cunku kusum cok sagl─▒kl─▒

zesshine

New member
Arkada┼člar g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla ├žogu yeri b├Âyle yani bakamiyorum midem bulan─▒yor oralarini g├Âr├╝nce parazit falan m─▒ var benim k─▒z─▒m ├žok sa─čl─▒kl─▒ bu ku┼ča g├Âre ay ne yapaca─č─▒m─▒ bilemedim a├ž─▒k├žas─▒ g├Âr├╝nce her yerim ka┼č─▒nmaya ba┼čl─▒yor yemin ederim

zesshine

New member
Oralardan tuy ├ž─▒kar m─▒ diken diken duruyor resmen zaten ku┼č ├žok yabani ele falan gelmeyi b─▒rak─▒n elimde kanatmadigi yer kalmad─▒ baya sert isiriyor

Alpdna

Administrator
Y├Ânetici
Ya┼č
32
Evcil Hayvan─▒n─▒z
Sultan Papa─čan─▒, Monk Papa─čan─▒, Di─čer Evcil Hayvanlar
Ele al─▒┼čmas─▒ i├žin yavru iken sahiplenmeniz gereklidir.Bence geri vermeyin.

Ahmet┼×

Active member
Ya┼č
33
ku┼čunuzu geri vermeyin herhangi bir problemi yok sadece yeni t├╝yler ├ž─▒kmaya ├žal─▒┼č─▒yor ancak iyi bak─▒lmad─▒─č─▒ i├žin de tam olu┼čamam─▒┼č t├╝yler, yulaf, havu├ž ve vitamin takviyesi ile kendisini toparlayacakt─▒r, eczaneden bemiks compulse ampul arakarak 1 hafta boyunca g├╝n a┼č─▒r─▒ suyuna kat─▒n toparlayacakt─▒r kendini