konuşucak mı ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugrahan

New member
Cvp: konuşucak mı ??

bu sesi çıkarması konuşma belirtisi olduğunu düşünmüyorum...ne zamandır sizinle ve hiç konuşma eğitimi verdinizmi?...çünkü sultanlar beklemediğimiz her tür sesi çıkarabilirler:)

elifcik_908

New member

konuşma eğitimi derken ne demek istediniz anlamadım ama günün her saati beraberiz ve sürekli onunla konuşuyorum oda beni dinliyo yada ses çıkararak tepki veriyo bazen benle inatlaşıyo cok bağırıyo bağırma diyince daha cok bağırıyo öle yani :D

bugrahan

New member

elifcik_908' Alıntı:
konuşma eğitimi derken ne demek istediniz anlamadım ama günün her saati beraberiz ve sürekli onunla konuşuyorum oda beni dinliyo yada ses çıkararak tepki veriyo bazen benle inatlaşıyo cok bağırıyo bağırma diyince daha cok bağırıyo öle yani :D
kuşu konuşturmanız için konuşma eğitimi vermeniz lazım..sitemizde nasıl verileceği yazılı zaten..kuşlar sözlere karşı mantıklı hareket etme özelliğine sahip değiller.siz konuştuğunuzda ne dediğinizi anlamıyor,sadece ona göre çıkan anlamsız sözleri dinliyor ve buna karşılık ötüyor..konuşma zaten sadece taklitten ibarettir kuşlar için,o kurduğu cümlelerin ne olduğunu bilemez...konuşma eğitimini kelime kelime öğretmelisiniz,istediğiniz kelimeyi belirli aralıklarla sürekli tekrarlayabilirsiniz.hem kuşunuz ortama ve size alışmadan konuşmaz bunu da bilmiş olun:)

gorkem87

New member

onu bunu bilmemde benimkiler sabah bi konuşmaya başlıyor susmak bilmiyorlar. tabi kendi aralarında daha benimle konuşmaya başlamadılar:f10:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...