KENDİ İMKANLARIMLA YAPMIS OLDUGUM KAFES

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tebessum01

New member
Cvp: KENDİ İMKANLARIMLA YAPMIS OLDUGUM KAFES

hayır hemen hemen gunluk temızledım ıcın dusunmedım.sonucta onun altnı temızlemek zorundayım tek ızgara olursada butun her sey asagı dokulcek o yuzden boyle sı daha makul geldı bana da yınede fıkırlerınız ıcın tesekkur ederım

nurcibrahim

New member

ellerine saglık bayıldım... esasen kafes dediğin böyle bir şey olmalı kuşlar rahat ve ferah olmalı. adeta dogal bir alan olmalı ki sen bunu başarmışssın tebrik ederim....

:f10::f10::f10::f10::f10::f10::f10::f10:

Kunal87

New member

hayırlı olsun öncelikle hersey cok güzel. Benim salmadan zaten sana telde örnekler vermiştim. yemlikler olarak http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-mutfak-gerecleri-tabak-kase-tepsi-ici-sirli-duble-guvec-4-lu-pakette/detay/ bunu öneririm sana. ayrıca yuvalıgın cok ufak salmadaki yuvalık herzaman büyük olmalıdır. 30*25*25 ideal olandır. bu arada uçmaları için cok az yer bırakmışsın bence 2 adet tünek yeterlidir.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Elinize Sağlık Güzel Olmuş:eek:nay: ,Arkaşların Tavsiyelerine Uyarsanız Dahada Mükemmel olcaktır ..

tebessum01

New member

Kunal87' Alıntı:
hayırlı olsun öncelikle hersey cok güzel. Benim salmadan zaten sana telde örnekler vermiştim. yemlikler olarak http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-mutfak-gerecleri-tabak-kase-tepsi-ici-sirli-duble-guvec-4-lu-pakette/detay/ bunu öneririm sana. ayrıca yuvalıgın cok ufak salmadaki yuvalık herzaman büyük olmalıdır. 30*25*25 ideal olandır. bu arada uçmaları için cok az yer bırakmışsın bence 2 adet tünek yeterlidir.
Hocam Bu Guvecden aradım ınanın kı bulamadım. Aklıma Gelmedı Hıc Sahıbınden. Sızın De Dedıgınız Gıbı Marangoza yaptıramadım ADam Elınden Gelen her seyı yaptı bır kac esnafa gıttım dıgerı pvc dıye tutturdu olacak gıbı degıl en son Sızın Dedıgınızı Yaptım 1,90 Oldu Uzunlugu Elımdekı son Imkan o kadardı Bende De ısterdımkı daha Fazla Olsun Ama olmadı verdıgınız ilaçlardan da su an Vitaform evit-se Süpervit forte Sagolsun Arkdadas cok ayrıntılı bır sekılde anlattı. Yuvalım 30 uzunluk 25 genıslık 20 de boy seklınde yaptım.Insallah yaza oda var kılere benzer orayı kullanmak ıstıyorum . bu sekılde daha hıjyenık bakabılıyorum. yıne De sızın yardımınız Cok oldu sız olmasanız yapamazdım kafesı en son care sız yapın demıstınız ne kadar zor Olabılır dıye dusundum. Ve dusundugum kadarı ıle zor olmadı ınanın Imkan olmalı bu sekılde Daha da genıs yerde bakabılelım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...