karaciger bozuklugu ne yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar kuşumun dışkısı aşırı derecede sarı yaklaşık 3 gündür böyle. ancak sulu falan degil ishal belirtisi yok yanı. olması gerektigi gibi. standart yeminin dışında bir şey yemiyor. ( garden mix marka yem)

nedeni ne olabilir?
------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar ben cevbı buldum mide enfeksiyonu olmuş ne yapmalıyım?

farukbas77

New member
Cvp: dışkısı aşırı sarı...

Sindirim sorunu olabilir diye düşündüm ama değil galiba.Yediği herhangi başka bir şey var mı?Yem,çekirdek,dal darı vs dışında

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: karaciger bozuklugu ne yapmalıyım?

Karaciğer düzenleyici Vitamin Katkıları Var. Petsatista Felan onlardan Kullanabilirsin...Karaciğere faydalı Meyve Ve sebzeler Verebilirsin.

sagocusero

New member

Ölcegini Düşünme bile sıcak bir ortamda bulunursa . ve vitamin. verilirse iyileşir.. Bende enginar en iyi gelen şey diye biliyorum fakat çok sert . kuş onu yiyemez pişirmeniz lazım o zaman kuş içn saglıklı olrmu :( onuda bilmiyorum :S ama iyi geldigi kesinse pişirip ezersen yer belki ..

fotograf makinam şuan yanımda olmadığı için çekemiyorum yoksa bende çekip koymak isterdim ama malesef foto makinam yok... çalışma saatlerimde çok olumsuz gece 2 de işten çıkıorum o saatte rahatsız etmekde istemiyorum sultanımı...

genel durumu şuan için iyi ancak günün büyük kısmını uyuyarak geçiriyor...
başkaca bir olumsuzluk henüz yok

sagocusero

New member

nurcibrahim hep öyle olyor uyukluyorlar .S ve sonunda acı haber :S gece 2 dede olsa 3 dede olsa saglıgı için deger diye düşünüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...