Kapalı yemlerde Tarih Sorunu!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gorkem87

New member
Yem almak için gittiğim petshoptan kapalı yemlerin tarihlerine baktım özelliklede versele laga olan yemlerin.hepsinin son kullanma tarihleri geçmişti.yurtdışından gelen versele laga marka yemlerin uzun süredir gümrükten geçemediklerini öğrendim.yani piyasada kalan son kullanma tarihi geçmiş yemleri satışa sunuyorlar. Bende başka yem almak istedim bonnie gibi bi ismi vardı maketi ters çevirdim yemler yere düşmeye başladı. Rafda zaten 5 adet vardı hepsini elimlen yokladım hepside hava alıyordu.ister istemez şüpeye düştüm acaba maket yemleride doldurma yöntemimi yapıyorlar.?

gorkem87

New member
Cvp: Kapalı yemlerde Tarih Sorunu!!!

MEHMET' Alıntı:
sitelerden almayı deneyin piyasada böyle olaylar çok :super:
Siteden daha kolay ve tüketiciyi koruyan yasaların daha etkin olduğu yerde. Ama bir çoğu yine petshop kökenli:kararsiz:

Mehmet

New member

ki zaten böyledir toptancıya gelir toptancı dagıtır onlarda satar görkem abi bundan alabilirsin pek problem çıkartmazlar http://www.juenpetmarket.com/ :super:

gorkem87

New member

MEHMET' Alıntı:
ki zaten böyledir toptancıya gelir toptancı dagıtır onlarda satar görkem abi bundan alabilirsin pek problem çıkartmazlar http://www.juenpetmarket.com/ :super:
Mehmedim saolasın zaten konularıma ilk cevap veren hep sen oluyorsun:f10::f10:

Mehmet

New member

est. abi sizler için burdayız bu saatte bile hizmette sınır yok :f10:

gorkem87

New member

MEHMET' Alıntı:
est. abi sizler için burdayız bu saatte bile hizmette sınır yok :f10:
Yazıların yanındaki saati göstermeseniz daha iyi olcak.millet, bu saattemi yem mi aklına geldi diyecek.
Aslında bişey daha farkettim.ücretsiz sitenin reklamını yaptın. Bi kaç sağlam site ile anlaşıp niye reklam almıyorsunuz?

Mehmet

New member

adminimiz bu konuyla ilgileniyor biz sadece sizlere daha iyi ortam sunabilmek için burdayız abi :super:
admin uygun görürse ve anlaşırsa neden olmasın :super:

Bu tür durumlarda sirkülasyon çok önemli. Bu yüzden çok satış yapan yerlerden almak en mantıklısı. Genelde petshoplar böyle ürünleri açılırken adetle alıp iflas edene kadar raflarında tutuyorlar. Sorsan onlara göre "son kullanma tarihinin vs lafı olmaz, zaten sonuç olarak sen yemeyeceksin ya bunu hayvan yiyecek." derler. İyiki siz bu konuda bilinçli davranıp kontrol etmişsiniz. Malesef birçok kişi evciline aldığı ilacı bile kontrol etmiyor. İshalini tedavi etme umuduyla aldığı ilaç kuşu daha da hasta edip ölümüne neden oluyor(acaba reflor mü versek :gulumseme:).

Ben bu hobimi amatör ruh ve tutkuyla yapan birisi olarak! Çevremdeki Petshoplardan ümidi kestikten sonra hemen hemen piyasada ki tüm online alışveriş sitelerinden bu güne kadar binlerce TL'lik alışveriş yaptım. Bazı siteler pişman etti bazı siteler memnun. Memnun olduğum siteden alışveriş yapmayı sürdürdüm. Ve hala da ilacımı yemimi düzenli olarak onlardan alıyorum. Bir tek olay haricinde hiçbir sorun yaşamadım. O alışverişimde de kuşlar için bir büyük şişe B vitamini kompleksi almıştım. Hızlı ve sorunsuzca kargo geldi. İlacı açtım ve kokusu çok ağır geldi. Arayıp durumu izah ettim. Ve geri ödemeli olarak kargolamamı istediler. Ürünü aldılar paramıda karta iade ettiler. Buradan o sitenin ismini vermeyi de reklam olarak görmüyorum. Aksine evcillerimize yapılmış bir iyilik olduğunu düşünüyorum.

http://www.juenpetmarket.com

Ayrıca Versele laga'nın yemleri birçok yemden daha iyi ben de tercih ediyorum:
http://www.juenpetmarket.com/arama/hizliErisim.aspx?kat2=0&kat1=0&kat=4&katind=3&mrk=1731

gorkem87

New member

Elaman' Alıntı:
Bu tür durumlarda sirkülasyon çok önemli. Bu yüzden çok satış yapan yerlerden almak en mantıklısı. Genelde petshoplar böyle ürünleri açılırken adetle alıp iflas edene kadar raflarında tutuyorlar. Sorsan onlara göre "son kullanma tarihinin vs lafı olmaz, zaten sonuç olarak sen yemeyeceksin ya bunu hayvan yiyecek." derler. İyiki siz bu konuda bilinçli davranıp kontrol etmişsiniz. Malesef birçok kişi evciline aldığı ilacı bile kontrol etmiyor. İshalini tedavi etme umuduyla aldığı ilaç kuşu daha da hasta edip ölümüne neden oluyor(acaba reflor mü versek :gulumseme:).

Ben bu hobimi amatör ruh ve tutkuyla yapan birisi olarak! Çevremdeki Petshoplardan ümidi kestikten sonra hemen hemen piyasada ki tüm online alışveriş sitelerinden bu güne kadar binlerce TL'lik alışveriş yaptım. Bazı siteler pişman etti bazı siteler memnun. Memnun olduğum siteden alışveriş yapmayı sürdürdüm. Ve hala da ilacımı yemimi düzenli olarak onlardan alıyorum. Bir tek olay haricinde hiçbir sorun yaşamadım. O alışverişimde de kuşlar için bir büyük şişe B vitamini kompleksi almıştım. Hızlı ve sorunsuzca kargo geldi. İlacı açtım ve kokusu çok ağır geldi. Arayıp durumu izah ettim. Ve geri ödemeli olarak kargolamamı istediler. Ürünü aldılar paramıda karta iade ettiler. Buradan o sitenin ismini vermeyi de reklam olarak görmüyorum. Aksine evcillerimize yapılmış bir iyilik olduğunu düşünüyorum.

http://www.juenpetmarket.com

Ayrıca Versele laga'nın yemleri birçok yemden daha iyi ben de tercih ediyorum:
http://www.juenpetmarket.com/arama/hizliErisim.aspx?kat2=0&kat1=0&kat=4&katind=3&mrk=1731
öfff yaaa.tamam o konu hakkında haklıydın. ama inanki kuşlar için uygundur türü bi yazı kalmış aklımda. ogün reflör ün prospekürünü yayınlamasaydın bende doktorun ismini yazcaktım ama ist veteriner fakültesinde serhat alkan ama yüzüm kızarıkken gözlerim hafleri iyi şeçemiyor :D
versele laga marka yem çok iyide ben 20 kg lardan alıyorum 5 yere şipariş verdim internet üzerinden hepsininde geri dönüşü aynı oldu.gümrükte sorun yaşıyormuş getiren tırlar. 500 gr lık yemde 1 haftada bitiyor .

Est. ben sadece şaka mayetinde takıldım :D. Evet arasıra böyle gümrük problemi olabiliyor ben de 1 hafta orlux handmix beklemiştim. O zaman yapacak en mantıklı şey geldiği zaman haber verin vs demek ve gelene kadar da diğer yemlerle idare etmek. İşallah biran önce gümrükten geçerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...