Kanat Budama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Draqo9767

New member
Sizce kuşun kanatlarının budanması iyi bir şey mi ? O ne ki ? Diyorsanız kuşun uçmamasını sağlamak ve evde gezip elimize gelmesi için kanatlarının bir bölümünü yolmak.

Hülya

New member
Cvp: Kanat Budama

Ben kuşların özgürlüğünün elinden alınmasından yana değilim dediğiniz işlem ayrıca kuşları strese sokuyor uçamadığı için agresif oluyor.

sagocusero

New member

CangomVeBen' Alıntı:
Ben kuşların özgürlüğünün elinden alınmasından yana değilim dediğiniz işlem ayrıca kuşları strese sokuyor uçamadığı için agresif oluyor.
Aynen öyle strese 1 girerse mlsf sonucu kayıp oluyor :( bence zaman verin. kuşunuza. kanatlarını kesmek için elinize almalısınız. o bir kere öyle yapınca elinizden korkucak . strese girmeyip uçamamaya alışsa bile bir daha asla elinize gelmicek kaçıcak elinizden. belki kafasınıza omzuna koncak ama. elinizden korkucak sevemceksiniz :(

farukbas77

New member

Evet katılıyorum.Sonra uçmasını isterseniz uçamazsa hiç iyi olmaz.Çünkü kuşunuz uçarak kanatlarını güçlendiriyor.Eğer uçamazsa kanatları zayıf kalır ve asla uçamaz hale gelebilir ki bu da hiç iyi bir şey değil.

Draqo9767

New member

kanatlarını petshopçu budayacak ve ona düşman olacak biz onu gelip aldığımızda bizi kurtarıcı gibi görecekmiş petshopçuya göre tabi.

sagocusero

New member

:D :D :D O petshopcunun beynini kuşa taksan ters uçar :D O derece mantıksız cümle kurmus :D sakın inanma varmı öyle bişi :D o kuş 1 kere elden korkutumu se nin elni onuun eli tanımaz. kuş bu :S insan deilki . O kadar düşüncek aklı yok yani :S

Eşref

New member

Kuşların kan dolaşımının en fazla olduğu yer kanatları, depresyonun yanında çeşitli rahatsızlıklara da sebebiyet verebilir tamamen karşıyım bende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...