kafes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uncheedah

New member
arkadaşlar kaç gündür gezmediğim pet shop kalmadı adamlarda yuvarlak kafes hariç kafes yok. sultan papağanı için bunu verioruz diolar okuduklarıma göre silindir kafes papağanlar için sağlıksız ama pet shoplarda kare dikdörtgen kafes bulabilene helal olsun yok. bende jako kafesi almaya karar verdim ve 60 liraya buldum fakat bi konuda çekincem war tellerin araları çok açık olduğu için sultanların rahat tırmanıp rahatca yaşaması için uygunmudur?

Cvp: kafes

jako kafeslerinin telleri genelde dikey oluyor,ve dediğiniz gibi aralık çok.eğer sultan yetişkinse belki sorun yaşamaz.ama bana sorarasanız jako kafesi çokta uygun değil sultan için.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

İnternetten Sipariş Edin?

uncheedah

New member

internetten daha hiç alışveris yapmadım güven meselesi :D ama nasıl bişeydir ya pet shoplarda nasıl olmaz ben açacam bi tane pet shop silindir kafes satmıcam :D

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Siparişi Verceksiniz Kapıda Ödiyeceksiniz zaten .. juenpetmarket petsatis canpet bunlar güvenlidir mesala..

50x50x50 boyunlarında kafes alınız diye okudum ama öyle bir kafes bulamadım bir kafesciyle görüştüm anyalyada bu kafesi 40tl civarında yaparım ama nakliye ücretide o civarda gelir dedi ben kırıkkalede okuyorum 3 kapılı, 3 veya 4 yemlikli, yatay telli, alt tarafı saç olan bir kafes bulmak neredeyse imkansız yaptırmak içinde görüşmelerim devam ediyor bulan bilen arkadaşların yardım etmesi rica olunur, bende bu sürede boş durmayıp kafes konusunu daha detaylı soruşturup bilgilendiririm teşekkürler.

ErquN

New member

Kesinlikle jako kafesi uygun değil ben bu hatayı yaptım kafaları tellerin arasından geçiyor kaç defa kurtardım bilmiyorum en sonunda başka kafes aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...