Kafes önerisi

Begüm Ak

New member
Arkadaşlar merhaba,
4 sevda papaganim var, cifthane kafesim var telle ayrilmis 2 si bir tarafta 2 si bir tarafta duruyor. Ancak hem suluk takma yeri çok kısıtlı hem de paslanmaya başladı. Dolayısıyla yeni sağlam ozellikle paslanmayacak yine arada teli olan bir kafes ariyorum. Marka model onerisinde bulunabilirseniz sevinirim.

Hagen vision M02 olabilir. Ama sizin istediğiniz gibi kafesi enine bolemezsiniz,enine bölmek ise istediğiniz salma kafeslere bakanilirsiniz. Onlar için bir yorum yapamayacağım pirinç kafeslerden sağlıksız diye yorumlar okudum onlardan uzak durmanızı söylemekten başka birşey diyemeyeceğim

eren döş

New member
ızmır yıgıt kafese bakmanızı onerrrım ben sureklı onlardan alıyorum hagen cok pahalı malesef kafes ı sıteden secın telefonla arayın onlar sıze kargo dahıl ne odıyceksenı hesaplıyıp tekrar arıyorlar ve onaylıyormusunuz dıye de soruyorlar4 senedır kullandıgım yıne onlardan aldıgım cıfthanem var ve paslanma sorunu da olmadı sukur tavsıye ederım

Bende hagen kafeslere karsi olanlardanim bence okadar para vermek mantiksiz
Butcenizi bilemeyiz ama 4 kusunuzuda ayni kafeste besleyecekseniz eger linteki gibi bir kafes almanizi oneririm http://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/dayang-salma-kafes-76-x-46-x-45-5-cm-225547377

Begüm Ak

New member
Teşekkür ederim öneriler için arkadaslar. Erkan Beyin önerdiği bana uygun geldi acikcasi, yiğit kafes i de inceliyorum şimdi. Sağolun.

hagen güzel kafes gerçekten ama genişliği dar ve tek kapı tek kus bakacaklara ideal bence 75 45 45 tel kafesler var yada 60 40 40 kafeste olabilir