Kafes Değişikligi Sonrası Ürkme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uncheedah

New member
arkadaşlar çikoya yeni kafes aldım dün yeni kafesine geçsin die saatlerce bekledim geçmedi bende karanlık bi oda da beni görmeyeceği şekilde elimle tutup yeni kafesine geçirdim :s artık kuşum benden çok korkuo ne yapmam lazım ?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: Kafes Değişikligi Sonrası Ürkme.

Olur zaman zaman böyle şeyler Barış Abi :) Unuttur Ona o Korkuyu ilgilen Yemini üfle :) suyunu degiştir Konuş sohbet et alcak sesle ... İlgilen atar korkuyu Fazlada Üzerine gitme Yavaş Yavaş :sol-ok:

uncheedah

New member

SERHAT' Alıntı:
Olur zaman zaman böyle şeyler Barış Abi :) Unuttur Ona o Korkuyu ilgilen Yemini üfle :) suyunu degiştir Konuş sohbet et alcak sesle ... İlgilen atar korkuyu Fazlada Üzerine gitme Yavaş Yavaş :sol-ok:
serhatcım konuyla alakalı deil ama ben kuşun ötüşünü videoya çektim cinsiyet tahmini için nasıl ekleyecem videoyu

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

uncheedah' Alıntı:
SERHAT' Alıntı:
serhatcım konuyla alakalı deil ama ben kuşun ötüşünü videoya çektim cinsiyet tahmini için nasıl ekleyecem videoyu

Herhangi Bi upload Sitesinden Videoyu upload edin linki bizimle Paylaşın

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-sultan-papaganlarinda-cinsiyet-belirleme-yahya-sayin-359.html?pid=2461#pid2461

http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-sultan-papagani-disi-erkek-otusu-videolu-114.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...