kafa sallama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pasa16

New member
Cvp: kafa sallama

silkelenir bi şekilde hızlı şekilde sağ sol yapıyor ben ıslık falan öttürünce böyle neden olabilir işyerindeyim videoyu yarın atarım

msgokyuzu

New member
  kafa sallama

Videoyu izleyince kesin yorumlar yapılır...Peki kuş kaçıyormu o anda yada kaçmaya çalışıyormu ürküyormu ; yoksa size anlamya çalışıyor gibimi davranıyor...

barkin

New member

valla sadece bir tezim var. belki kulaklarında bir problem vardır. sadece biraz mantığımı kullandım. yani doğru olmayadabilir.

bugrahan

New member

bu davranışın sebebi sesen değil..siz konuşurken ağzınızdan çıkan havadır..dikkat edin sessizce yüzüne üfleyince de aynı şeyi yapar..hava yüzüne temas ediyor ve bunu yapıyor.endişelenecek birşey yok..

bugrahan' Alıntı:
bu davranışın sebebi sesen değil..siz konuşurken ağzınızdan çıkan havadır..dikkat edin sessizce yüzüne üfleyince de aynı şeyi yapar..hava yüzüne temas ediyor ve bunu yapıyor.endişelenecek birşey yok..
+1

farukbas77

New member

evet aynen buğrahan arkadaşımızın dediği gibi rahatsız olduğu için onu yapıyor.Aynı şey benim papağanımda da var yani bütün papağanlarda aynı şey var inanmayanlar yüzüne doğru üfleyerek denesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...