kabızlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: kabızlık :s

Dışkısının Fotolarını ekliyebilirmisiniz? Kuşun genel hareketleri nasıl hastalık belirtileri varmı .. Yeşillik Verirseniz kabızlıgı cok kolay atlatır.

uncheedah

New member
  kabızlık :s

walla dışkısı sanki normal dışkısının 3 katı falan uzunlukta çıkıo ama çok zorlanıo yaparken dışkı yapacakmış gibi karnını kabartmasından başka da bi belirtisi yok

uncheedah

New member

arkadaşlar şuan resim ekleyemiorum dışkısı düz tek bi dışkının 3 katı büyüklükteydi en kısa zamanda fotoyu eklemeye çalışacam

Kunal87

New member

gerçekten kabız oldugunu düşünüyosan sindirim sistemi cok mükemmel bir ilaç önerecegim sana probiyotik(diazyme 256 )

uncheedah

New member

açıkcası bu konuda pek bi tecrübem yok hani kuşlar dışlama işini yaparken karınlarındaki tüyleri kabartıolar kabartıo beklio ama bişey yok önceden böyle deildi biraz önce de yine baya bi bekledi dışkısını yapmak için yaklaşık 1 iki dakika kadar altına baktım dışkı çıkarken zor çıkıo gibiydi ama ben hergün marul veriorum marulun sindirimi kolaylaştırması gerekmio mu?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Hergün Marul Yiyen bi Kuşun Kabız Olması Cok zor :) o bence Kabız degilde İshal olmasın? Hergün vermeniz iyi degil...

uncheedah

New member
Cvp: kabızlık

dal darı aldım dal darının yanından bile geçmedi bende marul denedim onu çok sevdi kendime alışması için hergün az miktarda marul veriorum elimle fazla vermiorum yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...