juenpetmarketi bilen girebilirmi .. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: juenpetmarketi bilen girebilirmi .. ?

mehmetx009' Alıntı:
Arkadaslar ben juenpetmarketten dal darı alcam ama ankarada oturuyorum kargo ücreti 5.90 diyor doğrumu yoksa dal darınınmı fiyatı
Daldarının fiyatı 6,29 TL (KDV Dahil).
Bu fiyata ek olarak ayrıca kargo ücreti de ödüyorsun. Bu ücret de:
Aras Kargo 5,90 TL
MNG Kargo 6,90 TL

Birden fazla ürün alırsan, mesela 200 TL gibi bir alışveriş yaparsan kargo 6 TL kargo parası önemsiz kalır. Fakat 6 TL'lik darıya 6TL'de kargo ödemek mantıklı değil. En azından 2 3 paket dal darı almayı vs düşün. Ya da ankarada bulabileceğin yerleri araştır.

gorkem87

New member

Elaman' Alıntı:
mehmetx009' Alıntı:
Arkadaslar ben juenpetmarketten dal darı alcam ama ankarada oturuyorum kargo ücreti 5.90 diyor doğrumu yoksa dal darınınmı fiyatı
Daldarının fiyatı 6,29 TL (KDV Dahil).
Bu fiyata ek olarak ayrıca kargo ücreti de ödüyorsun. Bu ücret de:
Aras Kargo 5,90 TL
MNG Kargo 6,90 TL

Birden fazla ürün alırsan, mesela 200 TL gibi bir alışveriş yaparsan kargo 6 TL kargo parası önemsiz kalır. Fakat 6 TL'lik darıya 6TL'de kargo ödemek mantıklı değil. En azından 2 3 paket dal darı almayı vs düşün. Ya da ankarada bulabileceğin yerleri araştır.
petshopların çoğunda bulmak zor. genelde mevsimi değil diyorlar ama zaten kurutulmuş oluyor mevsimlen ne alakası varsa ?

petshop ta birşey yoksa mevsimi değildir ya da yaramazdir. hiç te turfanda dal darı görmedim ben :D

acemi

New member

Sedat abi söylediğinin aynısını benim petshopcu da söyledi. Bende dedimki sen yinede ver dedim bu seferde şuan zaten mevsimi değil abi dedi:m08: [hr]
peki bu site ne kadar güvenilir?

acemi' Alıntı:
peki bu site ne kadar güvenilir?
Forumdaki eski bir mesajımdan alıntı:
Elaman' Alıntı:
Ben bu hobimi amatör ruh ve tutkuyla yapan birisi olarak! Çevremdeki Petshoplardan ümidi kestikten sonra hemen hemen piyasada ki tüm online alışveriş sitelerinden bu güne kadar binlerce TL'lik alışveriş yaptım. Bazı siteler pişman etti bazı siteler memnun. Memnun olduğum siteden alışveriş yapmayı sürdürdüm. Ve hala da ilacımı yemimi düzenli olarak onlardan alıyorum. Bir tek olay haricinde hiçbir sorun yaşamadım. O alışverişimde de kuşlar için bir büyük şişe B vitamini kompleksi almıştım. Hızlı ve sorunsuzca kargo geldi. İlacı açtım ve kokusu çok ağır geldi. Arayıp durumu izah ettim. Ve geri ödemeli olarak kargolamamı istediler. Ürünü aldılar paramıda karta iade ettiler. Buradan o sitenin ismini vermeyi de reklam olarak görmüyorum. Aksine evcillerimize yapılmış bir iyilik olduğunu düşünüyorum.

http://www.juenpetmarket.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...