Jımmy hiç ötmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya

New member
Cvp: Jımmy hiç ötmüyor

Dün aldığınız için kuşunuzun zamana ihtiyacı var bunu unutmayın.Yeni ortama ve ailesine alışması için zaman gerekli.Alıştıktan sonra neden çok ötüyor diye sorarsınız :) Onu fazla rahatsız etmeyin 1 hafta zaman tanıyın, yemini suyunu verin onunla kafes dışından konuşun sesinize alışmasını sağlayın.

engin

New member

bu arada kuşunuz dişide olabilir zaten dişiler pek ötmez bide eve yeni gelmiş olması ötmemesinde etkili olmuş olabilir.

farukbas77

New member

Foto gönderebilirmisiniz veya videosunu ama ötüş videosu. www.yukleresim.com burdan foto yükleyebilir www.izlesene.com burdan da video gönderebilirsiniz.

sagocusero

New member

:D 1 ben daha bende böyle aceleciyim :) 3-4 gün ver o ötmeye başlar :D 1-2 ay ver çok öter :D 1-1.5 sene ver susturamazsın :) ben sana o kadar diyim :) [ Günler lafın gelişi ] :) şimdi yabancılık çeker 1 de Eminönünden aldıgınız için. Hırçın olur egitmek zor . olur.. ama eminimki sonunda alışır :f10: :f10: :f10: :f10: :f10:

mahir

New member

zaten eve yeni gelen kuşlar 2-3 gün sesleri çıkmaz siz hiç rahatsız etmeyin sadece yemini suyunu değiştirin ev ortamına alışsın siz ozaman görün ötmeyi :D :D

Yumak

New member

yemenı gunluk mu tazelıcez pekı... bayatlarmı o cekırdekler
[hr]
bende yenı aldım 8 aylık erkek sultan ama hıc otmuyor ınternetten bıraz ses dınlettım öttü sonra yıne sustu sımdı tık yok pınekte kendını sısırıp oturuyor

tebessum01

New member

Günlük ne kadar tukettıgını ne kadar Su içtigini takıp eder De o seviyede Gunluk Verırsenız Daha saglıklı Ve daha hıjyenık olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...