Jakolar için kafesler sultanlar için de kullanılbilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukbas77

New member
Arkadaşlar biliyorsunuz jako türü papağanlar için kafeslerin araları daha fala boşluk oluyor.Benim sorum sultanlar içinde kullanılabilir mi?

bugrahan

New member
Cvp: Jakolar için kafesler sultanlar için de kullanılbilir mi?

evet sultanlar için bu sorun teşkil eder..aralıklar öok fazla sultan rahat edmez ve tünek sıkıntısı da var..sultan tüneğini jako kafesine uyduramazsınız zaten..birde ızgara vs. kuşun rahat hareket etmesini engeller geniş olduğu için..

sagocusero

New member

Benim Kafesim papagan kafesi hani emin önünde filan jakoları koyup sergiledikleri kafesten.. içinde 1 ahşap tüne var büyük.. + yem yemesi için aşagida 2 planstik tünek onlarından ucu birbirine deyiyio yani o da 1 uzun plantik tünek ediyor yemeginide rahat yiyio sizce yeterlimi daha koyiyimi ??

bugrahan

New member

faruk abi eğer sultan kafesi bulmakta sıkıntı çekiyorsan www.juenpetmarket.com sitesinden alabilirsin..ben bunu öneriyorum http://www.juenpetmarket.com/urun_detay.aspx?kat=165&urn=8573 bunun boyutu uygun ayrıca dikdörtgen ve açılır kapağı sayesinde eğitimde kolaylık sağlar..

bugrahan

New member

aslında bu kafesler tam sultanlar için..aralıkları ve tünekleri vs. uygun..mesela bu kafeste jako beslenmez..bu boyutlarda ve açılır kapaklı kafes bulmak zor gerçekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...