Jako papağanının fiyatı nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: Jako papağanının fiyatı nedir?

Benim burada ki petshopta 2 tane kongo var birisi çok hırlıyor ve koca kafalı kart birşey, diğeri biraz daha genç ve mülayim duruyor artı kafasını sevdiriyor.

İkisinin de gözleri sapsarı olduğu için yaş tahmini yapmak pek mümkün değil. Az çok kuşların durumuna bakarak değerlendiriyorum. Genç görünen Sanırım 5 - 10 yaşları arasında koca kafalı olansa baya ilerlemiş bir yaşta görünüyor.

Hırlak olana 900 diğerine de 1250 TL istiyor. Tabi semt semt değişir kuşun eğitimine,türüne, kalitesine göre de değişir.

Jakolar genelde işlek petshoplarda 1 - 2 adet bulunuyor. Gezip bakmak lazım. Yavru bulma şansın varmıdır bilemiyorum. Bir ara çok kaçak kuş giriyordu. Ve kaçıranlardan birisi ben üretiyorum diye bolca yavru sattı. Lakin şu sıra sesleri solukları çıkmıyor. Yashal italat yavru bulmak ta zor olur. Zaten yasal olması için cites belgesi vs de olması gerekir o zaman da fiyat el yakar.

engin652

New member

Arkadaşım Pet Shopta Afrika Gri Papaganı Jako Kango 450 tl -700 tl Eğirimsiz.
Eğitimli İse 900-3,000 Arası Ama Bence Kango Al Ve Yavru Al Eğitimsiz Olsun Yavruyken Yani Bebekken Alır Eğitirsen Daha Kolay Olur Unutma Birde Afrika Gri Papağan Timneh Var Oda Aynı Kango Gibi AMa Bu Daha Ufak Ve Gagasının Üstü Sarıdır Kangolar Bebek Halleri Bile Gagaları Siyahtır...

Afrika Gri Papağan Joka Timneh Fiyatı Ortalama Eğitimsiz 250 - 400 TL

eĞİTİMLİ 500 - 1,500 Arası Dikkatli Ol Eğitimli Olan Asla Hırlamaz Ve Elden Yem Yer Ve Kendini Elletir Bunlardan Birtanesini Yapmazsa Tam Eğitimli Değildir Unutma....

sagocusero

New member

Yav Engin bunun yerini söylersen hemen alıyım ben ya Emin Önüne Gidip soruom EGİTİMSİZ elini götürdünmü hırlıo o derece egitimsiz en en en az 700-1000 arası fiatlar 700 flno lanlarda 1 görsen yüzüne bakmazsın o derece bu konuyu birazcık açarsan çok mutlu olurum hemen 1 tane alırım.. 400 - 500 e nereden ala bilirim ?

nurcibrahim

New member

senin nerede oturdugunu bilmiyorum ancak eger hatay veya civarındaysan veya buraya gidebilirsen burada suriyeden getirilmiş harika jako, timneh vs. cinsi papaganlar var. çokta ucuz (piyasa oranla yarı yarıya)

ancak buradan kuş almak için yanında bu işten iyi anlayan birisi olmalı çünkü hastalıklı falan olmamalı aldığın. yaş tahminide iyi yapmalısın.

sagocusero

New member

hmmm ben İstanbulda oturuom ve aşırı pahalı :( insan alamıo ucuzlar güzel deil pahalılarda güzel ama aşırı pahalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...