jako kafesi arıyorum

Cvp: jako kafesi arıyorum

Merhaba Yunus bey,

Elimde Savic Canberra'nın aşağıdaki kafesi mevcuttur. Kafesi aldım, kurdum ve hiç kullanmadım. Tekrar kutularına koyup, paketledim. O şekilde duruyor.

Piyasada fiyatı 999 tl'dir.

850 tl.'ye verebilirim.

Boyutları : 55 cm x 60 cm x 158 cm

Fahrettin bey masallah kafesiniz mukemmel kanatli yada canli hayvan olmadiginda yaziniza fiyat yazmakta sikinri yok en azindan alacak arkadaslar onceden fiyatini bilmis olur

erkanmedeni®' Alıntı:
Fahrettin bey masallah kafesiniz mukemmel kanatli yada canli hayvan olmadiginda yaziniza fiyat yazmakta sikinri yok en azindan alacak arkadaslar onceden fiyatini bilmis olur
Erkan bey, gerekli düzenlemeleri yaptım. Fiyatını belirttim. Ayrıca Bu topik haricinde "Papağanlarla ilgili malzeme ve aksesuar ilanları" kısmına da ilan olarak vermiştim. O yayınlanmamış. Kontrol ederseniz sevinirim.

Teşekkürler.

G

Guest

Guest
Cvp: RE: jako kafesi arıyorum

yunus sarıkaya' Alıntı:
herkese mrb uzun süredir siteye giriş yapamadım bazı sebeplerden dolayı makul fiyatlı 2.el jako kafesi arıyorum hala
Merhabalar

Aşağıdaki temsili görselde bulunan kafesten var elimde. Sıfırı 190-200 TL arası. Uygun fiyata verebilirim.

Düşünürseniz özelden mesaj atabilirsiniz.

[img=471x471]http://mcdn01.gittigidiyor.net/22986/tn50/229863396_tn50_0.jpg?1470059653[/img]