Hava Temizleyici Tavsiyeleriniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

msgokyuzu

New member
Arkadaşlar Portakalımla aynı odayı paylaşmamdan dolayı odama bir hava temizleme motoru almayı planlıyorum...

Odam 25m2 tavsiyelerinizi bekliyorum...

Cvp: Hava Temizleyici Tavsiyeleriniz ?

Said kardeşim şahsen ben hiç kullanmadım hava temizleme cihazı fakat burada çok çeşitli ürünler var bak istersen: http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?CategoryID=17175

Buradan cihazı beğen bak bütçene uyuyormu diye artı olarak mutlaka kullanıcı yorumlarını oku ama sakın o siteden alma. Beğendiğin cihazı buluruz netten.

Ve hava temizleme cihazı kullanan ya da eskiden kullanmış olan arkadaşlar var sa onların da tavsiye ve önerilerini mutlaka bekliyoruz.

Koala

New member

Bir tavsiyem olmasa da hepa filtreli almak gerektiğini biliyorum. Hepalar hem tozda hem kokuda başarılılar çünkü. Ancak onlarda da filtre değişimleri gerekiyor ve pahalı oluyor.
Geçen sene electrolux markası oldukça revaçtaydı...500 civarı kokuyu yok etmeyen ancak toz temizliğinde başarılı olan adını hatırlayamadığım aletleri vardı

AhmetŞ

Active member

seththeking' Alıntı:
Konuyu acilen hortlatıyorum

Tavsiyelerinizi ben de alabilir miyim
[hr]

haluk abi yeni konu açmanız daha faydalı olackatır linklerdede sıkıntı var gördüğüm kadarı ile konuyu kitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...