Hareketlerine anlam veremiyorum

zesshine

New member
Yaklaşık 10 aylık ve dişi diye tahmin ettiğim bir miniğim var ve hayatımın bir parçası oluverdi onu daha iyi anlamak için siz değerli üyelere sormak istedim.Kafeste kalmaktan çok sıkıldığı için çoğunlukla kapısı açık ve dışarda ben uyuduğum zaman kesinlikle yanımda gitmiyor uyanana kadar kafamda ve ben çok rahatsız oluyorum kafese konulunca gidip gidip geliyor bağırıyor falan istiyor ki hep dışarda olsun ya da odamdan dışarı çıkarken beni takip ediyor kızarsam küsüyor elime gelmiyor trip atan kuş mu olur :D bide nerde kalem kablo görse işini bitiyor :crushed: bide yalnız kaldığı zaman farkettim ki yem yemiyor ben ve ablam odadaysak yemeye başlıyor.Kafeste biraz bile dursa kabarıp oturuyor o kapıyı açışımdaki heyecanını görseniz hemen kapıya doğru geliyor :) bide son olarak kulak kepçeme anlamlandıramadığım bir şeyler yapıyor saçımı didikliyor hayvanları anlamak zor malesef >.<

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Sürekli kefes dışında olması iyi değil sonucu olarak evini kafesi olarak benimseyememiş. Karnı acıktığı zaman mutlaka yiyordur.