hapşuruyor ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: hapşuruyor ???

Kac Gündür Var Hapşurme? Gene olarak durumunda değişiklik varmı kabarma uyuma iştahsızlık.

glcn

New member

Paşayı takip ediyorum iştahında hiç bir problem yok gayet hareketli ötüşleri mükemmel yerinde durmuyor arada hala hapşuruyor tek seferde 3-4 kere ama bişey dikkatimi çekti acaba kaşındığı için olabilir mi dedim durumu genel olarak iyi

srp_tlg

New member

benim sultanda da var hapşurma ama benm önceki muhabbetlermde de vardı ben eğer fazlaysa hapşurma üşütme,azsa burun deliklerini açma olarak algılıorum en fazla 5 kere yapıor günde.Herhangi bir iştahsızlık vs yok

bugrahan

New member

glcn' Alıntı:
Paşayı takip ediyorum iştahında hiç bir problem yok gayet hareketli ötüşleri mükemmel yerinde durmuyor arada hala hapşuruyor tek seferde 3-4 kere ama bişey dikkatimi çekti acaba kaşındığı için olabilir mi dedim durumu genel olarak iyi
bu hapşurmasının sebebi kaşındıktan sonra burnuna tüy kaçıyor olması..endişe edecek birşey yok..tüyleriyle uğraştıktan sonra genelde hapşururlar..örneğin hiç burnunuza karabiber vs. kaçınca hapşurmuyormusunuz..onun gibi..

bugrahan

New member

kaşıntıyı gün içinde sık sık yaparlar..haftada 1-2 gün avisprey kullanın yeterli..ayrıca dediğim gibi kaşındıktan sonra yapıyorsa sorun yok..ama burun delikleri kırmızıysa ve burnunda akıntı vs. varsa sorun var demektir..

glcn

New member

anladım buğrahan burnunda akıntı ya da kızarıklık yok avisprey alıp kullanırım teşekkürederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...