Hamilemi

Reiss01

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
24 gün oldu çifleşeli ve halen çifleşiyorlar ama yumurta yok resimlere bakıp yardımcı olurmusunuz bana

Ekli dosyalar

AhmetŞ

Active member
normal şartlarda yumurta iki hafta içerisinde gelir ancak bir sıkıntı meydana gelmiş olabilir, veya alışma evresindede olabilirler, umarım tez zamanda gelir yumurtanız ama şu an için çok fazla hamile gibi değil. ayrıca çok nadirde olsa sultanlar sırf zevk içinde çiftleşebiliyorlar, uzun zaman y

Hamile mi bilmiyorum ama kafesiniz paslı ve çift papağana göre küçük geldi bana. Ayrıca kuşlarınız sonra derece bakımsız görünüyor.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reiss01

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Dişiyi 1.5 ay önce aldım kafası yoluktu ve hastalandı 10 15 gün olalı kafes aslında büyük öyle görünüyor pasa gelince hep kafesi kemiriyor dişi bütün gün çifleşme dönemi olduğu için ne kafesi değişebiliyorum nede boyayabiliyorum çünkü çifleşme döneminde rahatsız etmeyin diyorlar forumlarda sürekli

Reiss01

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
normal şartlarda yumurta iki hafta içerisinde gelir ancak bir sıkıntı meydana gelmiş olabilir, veya alışma evresindede olabilirler, umarım tez zamanda gelir yumurtanız ama şu an için çok fazla hamile gibi değil. ayrıca çok nadirde olsa sultanlar sırf zevk içinde çiftleşebiliyorlar, uzun zaman y
Bacaklar birbirinden ayrık ve bacak arası balon gibi şiş karnına bakınca yumurta geliyor ele sanki hissedebiliyor sun sanki ama yumurtlamıyor korkuyorum dişiye bişi olacak diye ağuston 7 de ilk çifleştiler

Reiss01

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Bacaklar birbirinden ayrık ve bacak arası balon gibi şiş karnına bakınca yumurta geliyor ele sanki hissedebiliyor sun sanki ama yumurtlamıyor korkuyorum dişiye bişi olacak diye ağuston 7 de ilk çifleştiler

Ekli dosyalar