Hagen Vision S01 Kampanya

Merhabalar

Hepsi Burada da bir kampanya var. Hepsi burada'dan yapacağınız 100 tl üstü PET SHOP alışverişlerinde hem kargo bedava hem 20 tl indirim çeki fırsatı var.

Misal; hagen vision'ın bu kafesi kargo bedava 130 tl'ye alabilirsiniz

http://www.hepsiburada.com/vision-luks-kus-kafesi-s01-p-PTM70083200?magaza=Hepsiburada

Daha başka fırsatlarda vardır mutlaka ancak sizlerinde incelemesi adına hemen haber etmek istedim.

İyi Forumlar

İyi Günler

Bilgilendirme icin tesekkurler isil hanim fakat nedense hagen kafesler bana hep itici geldi piyasadan aldinan hicbir malzeme kullanilamiyor bu tur kafeslarde bu yuzden kendi modellerini kullanmaya mecbur kaliyorsunuz

Cvp: RE: Hagen Vision S01 Kampanya

erkanmedeni®' Alıntı:
Bilgilendirme icin tesekkurler isil hanim fakat nedense hagen kafesler bana hep itici geldi piyasadan aldinan hicbir malzeme kullanilamiyor bu tur kafeslarde bu yuzden kendi modellerini kullanmaya mecbur kaliyorsunuz
[/qu

Ben muhabbet kuşları için almıştım bu kafesi. Öncellikle yem yedikleri yerin kapalı olmasından ötürü tül takmıyorum böylece kafesin içi çok güzel ışık alıyor ve kafesin etrafı kirlenmiyor. Temizlenmesi de çok rahat oluyor. Ayrıca Gayette geniş kuşlarım için.

Ama dediğiniz gibi durumu yaşamadım şu ana kadar oyuncak dışında da bir şey eklemedim aslında kafese:)

ilk onu gördüm paylaştım. Aslında inceledim dal darı, witte molen kum ve oyuncaklarda güzel indirimler var. ben versela laga yem kullandığım için hem sultanım hemde muhabbetlerim için yem bulamadım.

umarım faydalı olmuştur sizlere :)