Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Papağanımın gözü enfeksiyon kapmıştı ilk zamanlarda gözü suluydu daha iyiydi şuan gözü tamamen küçüldü kör olmasından korkuyorum.

Ekli dosyalar

Bestami65

New member
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Benimkinde de aynı sıkıntı olmuştu daha başlangıç evresinde terramycin göz merhemi sürüyordum bir hafta süresinde tamamen iyileşmişti siz tedbir almamış kendi kendine geçmesini beklemişsiniz galiba şuan daha da kötüye gitmiş görünüyor aynı merhemi kullanmanızı tavsiye ederim ama yinede bir veterinere gösterin

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
gentagut göz damlası-terramycin krem eczaneden alıp 5 er dakika arayla günde 3 defa uygulayın.

Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı
Benimkinde de aynı sıkıntı olmuştu daha başlangıç evresinde terramycin göz merhemi sürüyordum bir hafta süresinde tamamen iyileşmişti siz tedbir almamış kendi kendine geçmesini beklemişsiniz galiba şuan daha da kötüye gitmiş görünüyor aynı merhemi kullanmanızı tavsiye ederim ama yinede bir veterinere gösterin
Evet biraz geç kaldım veterinere götürdüm gördüğüm anda onlar antibiyotik verdi krem vermemişlerdi 3 gün sonra biz kendimiz krem damla aldık daha kötü oldu diye korktuk bıraktık ilk defa kuş besliyoruz avcılar fakülteye götürdüm kremi gözünün içine dışı süre bilirsiniz ve temizleme suyu özel vitamin özel hayvan antibiyotiği verdi salı gününden beri kullanıyoruz gözü düzeliyor gibi ama yine korkularım var iyileşir mi emin olamıyorum