geliştirme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugrahan

New member
arkadaşlar,önceden sultanımın çok fazla ısırmasıyla ilgili şeyler yazmışdım.şimdi ise her ısırdığında elimi çekmiyor,aksine daha da yaklaştırıyorum.bu sayede ısırmaktan vazgeçti.ve gagasına önceden sadece hafif dokunuşlar yapmama izin verirken şimdi ise alt gaga dahil rahatça dokunuyorum.tüylere dokunma izinleri için ne kadar beklemem gerek.korkutmiyim ki ilişkide gerileme olmasın.nasıl yöntemler kullaniim?

Mehmet

New member
Cvp: geliştirme...

fazla ani hareketlerden kaçın üstelik onun sana güvenini sarsacak şeyler yapma Gözkirp:
ayrıca konuları lütfen düzgün yerlere aç Gözkirp:

Bir müddet böyle devam et. Üzerine çok gitme bu seviyede senden zarar gelmediğini anlasın + olarak mükafatlandırma çok önemli. Ödüllendirme şeklinde sevdiği yiyeceklerden elinle ikram et. Daldarı edinmeni önermiştim. Sonuç itibariyle zeka seviyesi belli bu canlıların. Papağan geliştirmesi ile ilgili videolar var nette onları seyretmeni öneririm. Taming Training & Tricks serisi tecrübe olması bakımından çok iyidir. http://www.davewomach.com/magicalbirds.htm

bugrahan

New member

qnr' Alıntı:
fazla ani hareketlerden kaçın üstelik onun sana güvenini sarsacak şeyler yapma Gözkirp:
ayrıca konuları lütfen düzgün yerlere aç Gözkirp:
bu tip konuları öneri ve istek yerleri dışında nereye açabilirim?

Mehmet

New member

forum bölümlerinin başlıklarını ve açıklamalarını oku daha sonra nereye açılacagını tahmin edersin Gözkirp:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...