Forum Saatinin Doğru Ayarlanması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

msgokyuzu

New member
Arkadaşlar sitede gösterilen saat yanlışmı bana mı öyle geliyor..?

ÇÖZÜM:
ANA SAYFA daki profil resmine tıklıyorsunuz - Kullanıcı Profiliniz yazısının alt tarafında bununan seçeneklerden ''Seçenekleri Düzenle'' seçeneğine giriyorsunuz - Orada ki ''Saat & Tarih Ayarları''
bölümündeki ''Lütfen Listeden Bulunduğunuz Kesime Ait Zaman Dilimini Seçiniz'' kısmını
''GMT + 03:00'' olarak ayarladıktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan ''Ayarları Güncelle'' butonuna bastığımızda düzelmiş oluyor...

Cvp: SAAT YANLIŞ

Saat doğru eğer yanlışlık görüyorsanız muhtemelen üyelik bilgilerinizde ki saat bilgileri hatalıdır. Kullanıcı ayarları yaptığınız bölüme gidin ve Saat & Tarih Ayarlar kısmında gerekli düzenlemeyi yapın. Site saatini doğru göstermeye başlayacaktır, tabi doğru ayarlama yapılır ise...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Saatte Herhangi Bi yanlışık yok..

msgokyuzu

New member

Elaman' Alıntı:
Saat doğru eğer yanlışlık görüyorsanız muhtemelen üyelik bilgilerinizde ki saat bilgileri hatalıdır. Kullanıcı ayarları yaptığınız bölüme gidin ve Saat & Tarih Ayarlar kısmında gerekli düzenlemeyi yapın. Site saatini doğru göstermeye başlayacaktır, tabi doğru ayarlama yapılır ise...
Saat & Tarih Ayarlar kısmını bulamadım adım adım anlatabilirmisiniz...

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Cvp: Saat Yanlış

Kullanıcı Paneli> Secenekleri Düzenle ... O kısımda saat ve tarih ayarları.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Cvp: Saat Yanlış

Nasıl Yaptıgınızı Tarif edin diğer yanlış olan arkadaşlarda düzeltsin konuyu kilitleyelim :super:

msgokyuzu

New member
  Saat Yanlış

ANA SAYFA daki profil resmine tıklıyorsunuz - Kullanıcı Profiliniz yazısının alt tarafında bununan seçeneklerden ''Seçenekleri Düzenle'' seçeneğine giriyorsunuz - Orada ki ''Saat & Tarih Ayarları''
bölümündeki ''Lütfen Listeden Bulunduğunuz Kesime Ait Zaman Dilimini Seçiniz'' kısmını
''GMT + 03:00'' olarak ayarladıktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan ''Ayarları Güncelle'' butonuna bastığımızda düzelmiş oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...