evden 1 günlüğüne gidiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barkin

New member
ya ben şimdi evden bir günlüğüne şehirdışına çıkıyorum ama otobüs firması kuşu alamayacağını söyledi. sabah saat 12 gibi çıkıp ertesi gün saat 5-6 gibi döneceğiz yani. kuşuda alamıyorum. yeymini falan doldursam,suyunuda doldurup 1 günlük evden gitsem kuşumun psikolojisinde sorun olur mu? çok önemli lütfen!!

msgokyuzu

New member
  evden 1 günlüğüne gidiyorum.

Pek bir sıkıntı olmaz...Fakat havadar bir odaya bir de kuşunuz sabahları ötüyorsa gündüzleri fazla aydınlık olmayan bir yere koyarsanız daha iyi olur...

bugrahan

New member
Cvp: evden 1 günlüğüne gidiyorum.

aslında 1 gün boyunca yalnız ve ilgisiz kalırsa kuş stres yapabilir..hatta bu stres ileri de gidebilir..en iyisi siz tanıdığınız ve güvendiğiniz birine 1 gün emanet edin.kendinizi kuşun yerine koyun bir...1 gün boyunca yalnız ve hiç kimseyi görmeden durması pek doğru olmaz..

kadir can

New member

yok bir sorun olmaz. biraz stres yapıp size küsebilir ama. geri göndüğünüzde biraz ilgi alaka eski samimiyetinize yakınlığınıza geri döndürecektir . . .

barkin

New member

bırakacağım çok kişi var ama hepsi ona çok ilgisiz davranacaktır. birkaç kişiye bıraktım da geri aldığımda kuş hiç olmadığı kadar saldırgan davranıyordu bana :kararsiz: en iyisi başka bir firma bulmaya çalışayım :( off moralim çok bozuldu. :( :([hr]
ya bir şey soracağımda bir gün boyunca televizyonun karşısında dursa, yani televizyonu açık bıraksam. işe yarar mı?

bugrahan

New member

televizyon dikkatini başka yöne çekip stresi bir hassa azaltır ama..kuşunuz yalnız kalıp stres yapınca daha çok yabanileşebilir..birine bırakınca en azından yanlızlık çekmez..

Bir radyo bırakın müzik çalsın bir gün çokta uzun değil idare eder o kadar çabuk küsmez size küsse de alırsınız gönlünü birşey olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...