Eş alırken yapmak istediğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar papağanıma eş alırken almak istediğim yere papağanımı götürüp papağanımı almak istediğim eşin yanına birbirlerinden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlamak için salmak yanlış olur mu?

bugrahan

New member
Cvp: Eş alırken yapmak istediğim

direk aynı kafese salman yalnış olur,papağan direk içeri dalarsa hemen kavgaya bile tutuşabilirler.yanına dişiyi alıp ikisinide 2 ayrı kafese koy biraz zaman tanı gün geçtikçe kafesleri birbirlerine yaklaştır.iyice birbileriyle iletişim haline geçip alıştıklarında 2 sini aynı kafese koy,anlaşamazlarsa maalesef yapacak bişey yok tek çaren başka bir dişi kuş alamak...bu arada çift kuşların aynı kafeste yaşamaları için 50x50x50 boyutlarında bir kafes alman gerekir...:gulumseme:

bugrahan

New member

şimdi bunları düşünmek için erken diilmi???
ama anlaşamadılar diyelim elindeki dişiyi satıp başka bir dişi almak zorunda kalırsın...mesela dişiyi ihtiyacı olan birine satabilirsin ya da ilan verirsin...ancak anlaşmalasalar bile biraz zaman tanı çünkü kuşlarda eş olma süreci zorlu bir süreçtir

bugrahan

New member

ben 1 çift muhabbet kuşu besliyorum eş tuttular birde erkek lutino sultan besliyorum:gulumseme:

bugrahan' Alıntı:
(cinsiyetlerininde dişi-erkek olduğunu sanıyorumKahkaha)
Eğer yorumu dikkatli okursanız (cinsleri ne?) yazdım.Ben siz de sultanpapağanı çifti olduğunu zannediyordum.Lütfen cevap vermeden önce yorumları dikkatli okursanız memnun olurum

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Muhabbet kuşları için yapabilirsiniz bunuda sultanlar için olmaz . Zaman gerekiyor eşine alışması için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...