elime çıkmaya başladı:):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: elime çıkmaya başladı:):):)

süper süper bir müddet bu şekilde devam et. Elinden zarar gelmediğini görsün. Eğer onu tutmaya yakalamaya vs çalışmazsan korkusuda geçer dışarıya almaya başladığında yabancı ortamda elin tanıdık gelir ona konar. Sonra in çık yaparsın merdiven yaparsın elinle vs.

bugrahan

New member

tamam buna uraşıyorum zaten.önce tereddütsüz çıkmasını sağlamalıyım,dal darı olmayınca da çıkmıyor ama ...

punky33

New member

ne kadar sürede çıkmaya başladı elinize? yaa ne güzel umarım benim cankuş da hemen çıkmaya başlar elime :)

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Cok Güzel Bugrahan Tebrikler... MaşAllAh...

bugrahan

New member

punky33' Alıntı:
ne kadar sürede çıkmaya başladı elinize? yaa ne güzel umarım benim cankuş da hemen çıkmaya başlar elime :)
ben kuşumu 4 ayda elime çıkarmayı başardım,ama kuştan kuşa değişir.benimki 4 ayda çıkmışsa belki sizinki 1 ayda çıkar:)...ama tabi bu eğitim,sevgi ve kuşun size olan güvenine bağlı:)

Tebrikler dostum bende çarsamba aldim pazar gunu cikti ama hemen indi bide balkonda dene neden bilmiyorum ama evde kaçıyor balkonda sevdiriyor sizce nedendir arkadaslar
Kafasina cok az dokunabildim kafasini sevdirmiyor 3aylik hiç yok denecek kadar az ötüyor nedendir arkadaslar erkek diye aldim lutino turu hic otmuyorki erkekmi disimi anlayayim

ferhan

New member

tamam şimdi sakin ol ve elindeki dal darıyı yavaşça yere bırak ... ve ellerini görebilmemiz için havaya kaldır :) tebrik eder başarılarının devamını dilerim :)

AhmetŞ

Active member

yücel güngör' Alıntı:
Tebrikler dostum bende çarsamba aldim pazar gunu cikti ama hemen indi bide balkonda dene neden bilmiyorum ama evde kaçıyor balkonda sevdiriyor sizce nedendir arkadaslar
Kafasina cok az dokunabildim kafasini sevdirmiyor 3aylik hiç yok denecek kadar az ötüyor nedendir arkadaslar erkek diye aldim lutino turu hic otmuyorki erkekmi disimi anlayayim
konulara yorum yapmadan önce lütfen tarihlerini okuyalım. konu kitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...