eLe AlışTırMa (Çalışmalarım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

123zen123

New member
2 gündür elden korkmaması için alıştırmalar yapıyorum ve bu çalışmaları sizinle paylaşmak istedim işde çalışmalarım arada ıslık çalıyorum kusura bakmayın :s
http://www.dailymotion.com/video/xmao0j_video0003

sagocusero

New member
Cvp: eLe AlışTırMa (Çalışmalarım)

Sen böyle yaptıkça elini kabullenecektir ve elini kafese soktugunda veya ona yaklaştırdıgında. anormal edeilde normal bişi olarak algılıcaktır. tamamen sakinleşir elini sokunca 3-4 güne klamaz sonra elini aç kapa. fln bence ddaha iyi olur.

123zen123

New member

iyi gelişme kaydetmişmiyim yani :angel: daha şimdiden sabah adını tekrarlıyo 2-3 kere

123zen123

New member

birşey sorucam gündelik çalışmalar yapıyorum elime alışıyor 1 günde fakat sabah kalkınca tekrarlıyorum çırpınıyor yani hiç deneme yapmamışız gibi nedeni ne acaba ?:kafasi-karismis:

sagocusero

New member

Sabah 1 anda yapma git yanına konus. biraz sonra sok elini 1 anda sokarsan saldırıyormuşsun gibi hisseder. Cafer bazen çok güzel sevidiro kendinib azen saldırıyor bana :) belli olmuyor yani :D

Noldor

New member

Sergen elini o şekilde sokman bence onun için pek birşey ifade etmiyor.Ya korkuyor yada merakından duramıyor.Ona cazip gelicek şekilde elinde daldarı,meyve gibi şeyler olursa daha iyi olur.Yani gelip elinden onları yemeye çalışır,yerken korkutmuycak şeklde dokunmaya çalışırsın bu şekilde ilerleyebilirsin.Ama asla acele etme.Korkması halinde Allah korusun hem kendine zarar verebilir hemde eğitimde en başa dönersiniz. Birde kafesin kapısı bana biraz tehlikeli gibi geldi.Oynarken kendisi onu yukarı çekebilirmi acaba?

123zen123

New member

yok tehlikeli değil kapının nerde olduğunu bile fark etmiyor fark etsede açmaz çünki kafes onun güvenli olduğu alan ben böyle biliyorum :D
balı yemi çok seviyor ballı yemi denedim fakat farklı bir tepki vermedi bir kere daha deniyeyim faydaları olursa resim çekip atarım veya video bu arada tüm izmiri gezdim daldarı satan biyer bulamadım

Noldor

New member

Kuş yeni uyandıysa sinirli olması normaldir.Bu konuda Can arkadaşımızın önerisini uygulamalısın.

123zen123

New member

ozaman öğle sonrası 2-3 gibi boş zamanlarında tekrarlıyım çok teşekkürler işallah işe yarar bu arada ele çok çabuk alışıyor sabah kakınca 2. elii sokuşumda sakinleşiyor :D

123zen123

New member

uyuklarken rahat bırakıyorum veya yem yerken boşken ya konuşuyorum yada rihanna falan şarkı açıyorum dans ediyorum oda bana kafasını yana doğru eğiltip bakıyor sanırım diyoki bu napıyo :blank::blank:

sagocusero

New member

123zen123' Alıntı:
uyuklarken rahat bırakıyorum veya yem yerken boşken ya konuşuyorum yada rihanna falan şarkı açıyorum dans ediyorum oda bana kafasını yana doğru eğiltip bakıyor sanırım diyoki bu napıyo :blank::blank:
:blank: :blank: :blank: 1 de sen dans ederken videosunu çek :D bizde ypaalım :D kuş kafasını dln sallıosa :D

123zen123

New member

ilk başlarda sallıyodu artık pek sallamıyo ben kopuyorum oda bana bakıyo perdeyle falan oynuyorum o zaman kafası falan kaldırıyo indiryo ötüşünü atıcam yarın kızmı erkekmi çok merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...