Eğitimde devrim! :)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Noldor

New member
Cvp: Eğitimde devrim! :)

Maşallah Emre kuş bolluğu var sende :) Sultanlar,mubişler derken bide jako çıktı :D Haydut'ta maşallah halinden memnun :) Yalnız izlerken ben korktum yaw gagaya dikkat et biraz ne olur ne olmaz :blank:

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

MaşAllah :heart: Sahibinde maharet Okadar Sevgiye kimse hayır diyemez :):)

G

Guest

Guest

SERHAT' Alıntı:
MaşAllah :heart: Sahibinde maharet Okadar Sevgiye kimse hayır diyemez :):)
Sağol kardeşim eğitim için sadece ilgi sabır ve cesaret gerek :D[hr]
Noldor' Alıntı:
Maşallah Emre kuş bolluğu var sende :) Sultanlar,mubişler derken bide jako çıktı :D Haydut'ta maşallah halinden memnun :) Yalnız izlerken ben korktum yaw gagaya dikkat et biraz ne olur ne olmaz :blank:
Hepsi gitti be kardeşim sadece bir tane sultanım ve bir tane haydutum var :) Alayı yeni sahiplerinde :f04:

Arthur

New member

Yahu hocam bizim yaban'ı nasıl bu hale getiricez , bizimki evde terör estiriyor yeni aldım sinirimi bozuyor sarılacam boğazına sonunda :D

arif

New member

ben yeni aldım kafese yaklaştığımda ısırmak için yer arıyor napcam yardmcı olursanz...TeŞekkÜrlEr

sohreto

New member
Cvp: Cvp: Eğitimde devrim! :)

arif' Alıntı:
ben yeni aldım kafese yaklaştığımda ısırmak için yer arıyor napcam yardmcı olursanz...TeŞekkÜrlEr
ARTHUR' Alıntı:
Yahu hocam bizim yaban'ı nasıl bu hale getiricez , bizimki evde terör estiriyor yeni aldım sinirimi bozuyor sarılacam boğazına sonunda :D
Sorunlarınızı kendinizi tanıtan yeni bir kon açarak yazarsanız daha kolay yardımcı olunacaktır.

Arthur

New member
Cvp: Cvp: Cvp: Eğitimde devrim! :)

sohreto' Alıntı:
arif' Alıntı:
ARTHUR' Alıntı:
Sorunlarınızı kendinizi tanıtan yeni bir kon açarak yazarsanız daha kolay yardımcı olunacaktır.
oyle yapacagim vaktim olmadigindan konu acmadim yarin acmayi dusunuyorum ,ilginize tesekkur ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...