eğitim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srp_tlg

New member

Sidercoo

New member
Cvp: eğitim

sitede arkadaslarimizin koydugu egitim videolari var ararsan cevabini bulursun.. :) kendi kendinede farkli bir yöntemde uygulayabilir fakat ..kusunu urkutmeyeye calis.. :)

bugrahan

New member

kuşun dal darını sevmesi güzel:)..demekki işiniz kolaylaşacak:)..öncelikle dal darını sadece elinizden verin kafese vs. asmayın,ilk başlarda sapından tutup yedirin baya bi alışsın..sonra ufalayıp elinizden vermeye başlayın..buna iyice alışınca yerken yavaş yavaş ayaklarını vs. sevin..sonra bunada müsade edecektir..buna iyice alışınca yerken elinize çıkmasını sağlayın yani al tarafına bastırın mecbur çıkacaktır ben kuşumu böyle çıkardım..sonrada parmağınıza çıkarıp yedirmeye başlayın bunada alışacaktır..mutluluklar..

srp_tlg

New member

çok teşekkürler bugün kafese dal darı sayesnde girdi snra çıkardım tabi girince inş alışır elime kısa zamanda mutlu mutlu yaşarız :)

srp_tlg

New member

inş sevdirir bu da kendini bugün küçük dal darı yedi elmden dal darıyı elmn üstüne ufaladım üstünden de dal darıyı uzattım elmn yanına kadar geldi yedi ama henüz çıkma falan yok o da olur inş ama yakın gibi hissediorum :)

srp_tlg

New member

bugün kafesine kendi girdi bu dışarıya 4. çıkarışım öğrendi hemen çok şükür bide eşimin yanına uçtu koltuğa ordan da bilgisayara çok sevindim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...