dışkı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir

New member
Sultanlarımın 1 nin dışkısı çok açık renkte konuyu daha önce açmışmıydım bilmiyorum ama araştırdığıma göre ciddi hastalık sebebi olurmuş resim paylaşıcam ve bi hastalığı varsa nasıl geçirebiliriz yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar
Cvp: dışkı sorunu

Cok Cekirdek Yemiş gibi??

mahir

New member

yok hiç çekirdem yemiyor ama bi sitede görmüştüm kuş yemini yeşilleştirmiştim ondan yiyolar baya bi ondan olabilirmi

Mehmet

New member

serhata katılıyorum çok çekirdek yemiş gibi duruyor. kuş kumu var mı kafeste ? :-/

mahir

New member

evet kuş kumu var ayrı bi yemlikte duruyor yiyolarda ama hiç çekirdek yemiyorlar kafestedede yok zaten bi hastalığı varmı varsa çözüm ne ne yapmam lazım Deep Fix ENRO oral çözelti diye bi ilaç aldım ishal için onu kullanıyımmı

Valla sanki karaciğer rahatsızlığı varmış gibi dışkısı. Fakat belki de yediklerinde seçicilik yapıyordur ve bu yüzden dışkısı yediklerinden etkileniyordur. Mümkünse yemini vs değiştirin. Başka marka başka paket falan alıp koyun bakalım.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Aynen sedat abinin dedigii gibi herhangi bi yemde secici davranıyor sanırım.... Benimkilerdede Cıkıyor arada böyle dışkı özellikle cekirdek verdigimde

mahir

New member

daldarı yeşilenmiş kuş yemi ve normal yem işte üzüm veridim 2 gün önce ama yemini değiştircem yarın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...