Dişi sultancık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nik35

New member
Paşanın yanına bir dişi almayı düşünüyorum bugünlerde. Ama muatasyon hakkında pek bi karara varamadım. sizce greyin yanına hangi muatasyon gider güzel renklerde yavrular alma bakımından. Ben pied düşünmüştüm ama bi de sizlere sorayım dedim :)

Cvp: Dişi sultancık

ben olsam greye bulsam da albino almazdim. albinolar narin greyler sert oluyor. onu da en iyi lutino ya da pied tolere ediyor. albino en iyi albino ya da af le oluyor. görünüm + yavruları açısından.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Yakın Olsaydık Verirdim bi Dişi Pied :)

nik35

New member

Elaman' Alıntı:
ben olsam greye bulsam da albino almazdim. albinolar narin greyler sert oluyor. onu da en iyi lutino ya da pied tolere ediyor. albino en iyi albino ya da af le oluyor. görünüm + yavruları açısından.
Abi şimdi lutino almak pek istemiyorum yavruları pearl olur diye. Pied daha ii geldi gözüme. Fakat su da var dişi lutinoyla yavruları pied gibi olcak olursa alıcam bilutino. Ne dersiniz yavrular nası olur mutasyon olarak?

nik35' Alıntı:
Elaman' Alıntı:
Abi şimdi lutino almak pek istemiyorum yavruları pearl olur diye. Pied daha ii geldi gözüme. Fakat su da var dişi lutinoyla yavruları pied gibi olcak olursa alıcam bilutino. Ne dersiniz yavrular nası olur mutasyon olarak?
Bunun cevabı çoook verildi yine belirteyim sen lutino almışsın ya da pied almışsın fark etmez. Yavrulardan lutino ya da perl ve ya grey çıkabilir. Hatta dedelerinin mutasyonuna bağlı olarak bambaşka bir mutasyon bile çıkma ihtimali var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...