Dişi kuş çok sessiz:((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acemi

New member
Arkadaşlar benim dişi çok sessiz 3 gündür ses vermiyor. Yorumlardan anladığım kadarıyla herhangi bir sağlık sorunuda yok sizce ne olabilir? Alışma sorunu stres önemli sorunlar olarak görülmeli mi? Aynı kafesten aldım petshoptan adam yeni geldiler dedi. Aldığım günden beri aynı kafesteler. Sizce doğrumu yaptığım? Bir birlerinden ayırmamakla hata etmyorum değil mi?

gorkem87

New member
Cvp: Dişi kuş çok sessiz:((

acemi' Alıntı:
Arkadaşlar benim dişi çok sessiz 3 gündür ses vermiyor. Yorumlardan anladığım kadarıyla herhangi bir sağlık sorunuda yok sizce ne olabilir? Alışma sorunu stres önemli sorunlar olarak görülmeli mi? Aynı kafesten aldım petshoptan adam yeni geldiler dedi. Aldığım günden beri aynı kafesteler. Sizce doğrumu yaptığım? Bir birlerinden ayırmamakla hata etmyorum değil mi?
ishali varmı? dışkısı normal mi?

gorkem87

New member

aynı kafeste olması daha iyi psikoljik sorunları en aza indirir.yinede gözlem altında tut belki yeni ortama alışma sürecündedir diye böyledir.genelde benimkilerde ilk 1 hafta yorgun soluk duruyorlar.sonradan açılıyorlar.

acemi

New member

Umarım öyledir. Havuç ve yeşil biber koydum birlikte yiyor düzenli olarak yemde yiyor. İnşallah sadece strestir. Baktık olmuyor PDR ci arkadaşı çağıracağım:F:

bugrahan

New member

ötme dışında bütün davranışları normal olarak sergiliyorsa sabretmeniz gerek...genelde sabahları falan öterler..günün kalan saatlerinde sessizdirler..

acemi

New member

arkadaşlar dün içeşitli milaçlar vermiştim bugün daha iyi neşesi biraz yerine gelmiş arasıra öttü inşallah gelişmeler daha da iyi olur

bugrahan

New member

bu şekilde ötüşleri çoğalacaktır..stresten uzak,dışarıyı gören bir ortamda olurlarsa daha çok öterler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...