çok keyifsiz ne yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nurcibrahim

New member
arkadaşlar behlülüm hiç bir hastalık belirtisi taşımamakla berber son bir haftadır (bir şeye özellikle dikkat ettim havalar kapalı olduğu için ev biraz basık yani hafif karanlık bu etkiliyo olabilir) oldukça keyifsiz ve hiç ötmüyor nadiren bazen bir kaç kez cik cik yapıp kesiyor.

internetten falan sultan sesleri dinletiyorum karşılık vermiyor. eskiden delirirdi resmen o seslere.

yemek için ölüp bittiği daldarıya pas vermiyor.

sizce bunun nedeni nedir?

nurcibrahim

New member
Cvp: çok keyifsiz ne yapmalıyım?

meselede orada hiç hareketi yok tüyleri kabartıp öylece etrafa bakınıyo olmadı uyuyo

engin

New member

kendini kabartıyorsa bir sıkıntısı mutlaka vardır.fiziksel olmasa bile psikolojik olabilir.

nurcibrahim

New member

bende zaten yazımda psikolojik duruma işaret ettim evin karanlık oluşu havanın kapalı oluşu diye parantez içinde yazdım. bencede psikolojik ama bakalım nasıl atlatacagız fiziksel olsaydı bi şekilde tedavi ederdik ama psikolojik sorunu nası atlatacagız hiç bir fikrim yok[hr]
bir kaç gündür eve misafir ve çocukları geldiği için çocuklar kuşa ellemesin diye yatak odasında yanlız bırakmıştık yatak odasıda baya karanlık belkide onun için böymle yapıyordur.

mahir

New member

kuşu günde 1 saatliğine falan kafesten salın tek kuşların canı sıkıla bilir biraz takılsın kafasına göre

nurcibrahim

New member

muhtemelen ortam değişikliğinin stresini yaşıyor çünkü herhangi bir hastalık belirtisi yok. bakalım ilgilenecegiz artık.

nurcibrahim

New member

yani artık tıslamaları falan yok canı isterse kafasını kaşıtıyor ama istemezse yanına bile yaklaştırmıyor.

ne egitimli ne egitimsiz acayip bi durumu var.:f10:

farukbas77

New member

Biraz rahat bırakın bence sadece yem değiştirme su değiştirme vs. yapın.Her gün onunla konuşun sevdiğinizi anlatan cümleler söyleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...