Cinsiyeti yaşı ve türü nedir acil yardım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: Cinsiyeti yaşı ve türü nedir acil yardım!!!

yakamoz33' Alıntı:
Serhat kardeşim peki eş olmuş yavru veren bir çift bulma şansım nedir? Ankara olursa kardeşim var gelir alır.
Evet serhatın önerdiği kuşlar gayet iyi. Artı malzemeleri vs de var yanında. Eğer aldırma imkanın varsa cidden iyi fırsat kaçmayacak birçift.

Resimdeki kuşun da yaşı 1 altı gördüğüm kadarıyla daha büyük olduğunu düşünmüyorum.

yakamoz33

New member

Sedat abi benim eklediğim resim için yaşı 1 altı diyorsun sanırım. Peki serhatın önerdiklerinin yaş durumu nedir abi? Ayrıca yavruları ne tür atarlar erkek lutino dişi pearl demiştiler.

Hülya

New member

İmkanınız varsa siteden satılanı almanızı bende tavsiye ederim en azından arkadaş huyunu suyunu size anlatabilir hiç tanımadığınız bir kuş sahibi olmazsınız.

yakamoz33' Alıntı:
Sedat abi benim eklediğim resim için yaşı 1 altı diyorsun sanırım. Peki serhatın önerdiklerinin yaş durumu nedir abi? Ayrıca yavruları ne tür atarlar erkek lutino dişi pearl demiştiler.

Serhatın önerdikleri üreyebilecek kadar yetişkinler. Satan arkadaş yaşları hakkında bilgi verir elbet. Yavruları her tür çıkabilir. Benim bir grey, lutino çiftim var mesela ilk yavruları grey di sonra komple lutino en sonda perl çıktı. Özetle anne babalarının genleri ile alakalı. Değişik değişik mutasyonlar çıkabiliyor.

yakamoz33

New member

Teşekkür ederim sedat abi Taylan abi ile görüştük üstelik hemşeride çıktık kuşlarını alacağım sağolsun çok yardımcı oldu.Taylan abiye sonsuz teşekkürler...Şimdi tek sorunum en kısa zamanda kuşlarıma kavuşmak olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...