Cinsiyeti yaşı ve türü nedir acil yardım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakamoz33

New member
Cvp: resim ekleme konusunda yardım eder misiniz?

Hülya hanım çok teşekkür ederim.[hr]
ama yapamadım sanırım
[hr]
http://tinypic.com/r/16lbipy/7

Hülya

New member

Artık konu başlığını değiştirebilirsin :) almayı düşündüğüm sultan papağanının resimleri falan diye

yakamoz33

New member

sanırım iki resim ekledim hülya hanım. Evet şimdi bana yardımcı olursanız sevinirim cinsiyeti yaşı ve türü konusunda almayı düşünüyorum.Aslında buradan almak istedim fakat arkadaşların yorumlarından anladığım kadarıyla elden teslimat diyorlar birde genelde izmir ankara istanbul üçgenindeler ben ise şanlıurfada görev yapıyorum.

Hülya

New member

yakamoz33' Alıntı:
sanırım iki resim ekledim hülya hanım. Evet şimdi bana yardımcı olursanız sevinirim cinsiyeti yaşı ve türü konusunda almayı düşünüyorum.Aslında buradan almak istedim fakat arkadaşların yorumlarından anladığım kadarıyla elden teslimat diyorlar birde genelde izmir ankara istanbul üçgenindeler ben ise şanlıurfada görev yapıyorum.
kesin bilmediğim için yorum yapmayayım :) konu başlığını değştirirsen arkadaşlar yardımcı olur.

yakamoz33

New member
Cvp: Cinsiyeti yaşı ve türü nedir acil yardım!!!

[hr]
evet arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim. Petshoptaki satıcı erkek dedi kuş ötüyordu kesik kesik değildi ürkek tavırları vardı. Bir tanede sarılısı vardı ama satıldı dedi. [hr]
evet nerde bu arkadaşlar:mad: burdan yetkililere sesleniyorum kaç zamandır yardım gelmiyor:gulumseme:

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız
Sultan Papağanı, Monk Papağanı, Diğer Evcil Hayvanlar

Erkek Normal Grey.Yaşı Genc. Hayırlı Olsun.

Cinsiyeti yaşı ve türü nedir acil yardım!!!

evet serhat kardeşimin de dediği gibi erkek normal grey ve genç bir kuşa benziyor bence olur, erkek istiyorsan erkekliği garanti. Fiyat da iyi ama nakit odeyeceksen sen yine de 120 falan teklif et. canlıyı görünce okey verir.

yakamoz33

New member

Genç derken ne kadar gençtir sedat abi? Bir de ben aslında eş olmuş bir güzel çift alsam daha iyi olacak diye düşünüyorum herşeyiyle acaba bulablir miyim bu konuda bana yardımcı olabilecek misin sedat abi? Gerçi sitedeki yorumlar elden teslimat diyor ama şansım hiç mi yok?

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

Tam olarak Yaşını bilemiyoruz. Gaga Göz cere ayaklarına vs bakarak tahmin ediyoruz ..8 9 aylık gibi bnm tahminim

yakamoz33

New member

Serhat kardeşim peki eş olmuş yavru veren bir çift bulma şansım nedir? Ankara olursa kardeşim var gelir alır.

Alpdna

Administrator
Yönetici
Evcil Hayvanınız

Evet Var Buyrun...
http://www.sultanpapaganlari.com/Konu-ankarada-satilik-sultan-cifti-cicikus-ve-hurrem-671.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...