cinsiyeti ve yaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150344366769272&set=a.10150344366759272.355587.595194271&type=1&theater

arkadaşlar papağanımı bu gün aldım ama dişilerin konuşmadığını duyduğumda üzüldüm açıkçası, cinsiyetini tahmin edebilir misiniz?? teşekkür ederimmm[hr]
resmini bu şekilde yayınlıyorum teşekkürler..daha net resmini de çekerim..

Cvp: cinsiyeti ve yaşı

Evet mümkünse daha net, normal ışıkta ve önden arkadan birkaç poz resmini paylaşırmısınız lütfen.

https://plus.google.com/u/0/?hl=tr&tab=wX&gpcaz=e4351722#107162415956780569809/posts burdan umarım gözükebiliyordur..[hr]

sanırım şimdi oldu.. bu arada dün almıştım hiç konuşmadı ve yemek yememişti eve geldiğinde , bu gün yem yedi ve ötmeye başladı hatta hiç susmadı :) çookk mutluyum :)

eveett melodik ötüyor :) isim şüküfe koymuştum ama ismini değiştereceğim herhalde .) bu gün artık eve alıştı,videoları dinledikten sonra biraz morali bozuldu , netten ötüşleri ile ilgili videoları izlemiştim,sanırım açmamam daha iyi olacak.. bir isim düşünmem gerekiyor :) öğrencilerime rio yu izletmiştim o arada bende etkilendim ve papağan sahibi olmak istedim.. ismini düşüneyim :) ilginiz için teşekkürlerrr

Erkeğe benziyor. Öttüğünü söylemişsiniz. Nasıl ötüyor tek tip ciyyyk şeklinde mi yoksa değişim ıslık çalar gibi inişli çıkışlı ötüşleri var mı?

farukbas77

New member

guldenhayat' Alıntı:
eveett melodik ötüyor :) isim şüküfe koymuştum ama ismini değiştereceğim herhalde .) bu gün artık eve alıştı,videoları dinledikten sonra biraz morali bozuldu , netten ötüşleri ile ilgili videoları izlemiştim,sanırım açmamam daha iyi olacak.. bir isim düşünmem gerekiyor :) öğrencilerime rio yu izletmiştim o arada bende etkilendim ve papağan sahibi olmak istedim.. ismini düşüneyim :) ilginiz için teşekkürlerrr
Sedat abi burda melodik öttüğünü yazmış zaten.

Hımmm ben konunun 2. sayfasını görmedim. Pardon direk 1. sayfada okuduğuma istinaden yazdım yazdıklarımı. O halde erkeğe benziyor diyemem erkek demek gerekir. Uyardığın için teşekkürler faruk.

aslında düşünmedim değil ama ilerde söyleyebileceği bir isim olsun :) hala bir isim koyamadım, kendisi belirlesin diyorum ama :) onu da başaramaz :) teşekkürler yardımlarınız için.. birde bana alıştırabilsem çok güzel olacak.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...